Facebook Google+ Twitter

Katowice. Sylwester w towarzystwie gwiazd!

Na placu przed katowickim Spodkiem wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Można się spodziewać, że na sylwestrową zabawę przyjdą tłumy mieszkańców. Wszystko zacznie się o godz. 19.

 / Fot. www.um.katowice.pl31 grudnia stolica Górnego Śląska po raz kolejny przywita Nowy Rok w towarzystwie prezydenta i mieszkańców. W samym sercu Katowic na placu przed Spodkiem stanie scena, a na niej wystąpią polskie i światowe gwiazdy, które rozpalą katowicką publiczność do czerwoności.

W tym roku na scenie od godziny 19 pojawią się:

Cocotier - zespół grający muzykę jazzową, folkową, rockową. Powstał w 2000 roku właśnie w Katowicach, a więc nie może go zabraknąć.

Sasha - polska wokalistka pochodzenia rosyjskiego. Była wokalistka zespołu The Jet Set.
Jej ostatni hit "To nic kiedy płyną łzy" wciąż utrzymuje się na szczytach list przebojów.

PIN - zespół pod wodzą Andrzeja Lamperta (absolwenta jazzu i muzyki rozrywkowej w Katowicach) grający "soft rock" - jak nazywają to sami muzycy. "Konstelacje" i "Niekochanie" z pewnością zabrzmią na placu przed Spodkiem.

Golec uOrkiestra - grupa muzyczna założona przez braci Pawła i Łukasza Golców z Milówki w 1998 roku. Bracia w tym roku gościli już na Górnym Śląsku, wystąpili na imprezie "w Śląskiego cztery strony" pod koniec wakacji.

Po przywitaniu Nowego Roku i pokazie sztucznych ognii nadejdzie czas na gwiazdę wieczoru.
Główną atrakcją ma być szwedzka wokalistka znana pod pseudonimem September.

Sylwestrowa noc będzie pełna atrakcji, nie tylko muzycznych. Od godz. 13.30 w namiocie sylwestrowym można będzie spróbować kuchni śląskiej i regionalnej, skorzystać z porad stylistów i wizażystów albo wziąć udział w lekcji tańca karnawałowego.

Zeszłoroczny sylwester w Katowicach odbywał się w równie doborowym towarzystwie. Wystąpił zespół Kindla, Damian Holecki, Losha Vera, The Beatles Revival. Wielcy artyści już nieraz gościli w Katowicach. Warto przypomnieć, że na 144. urodzinach miasta Katowice zagrali: Basic Element czy Patrycja Markowska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Bardzo zróżnicowane te gwiazdy i "gwiazdeczki". Nie wiem tylko, czy PIN ze świetnym Andrzejem Lampertem to właściwy zespół na sylwester "pod gwiazdami". No ale...udanej zabawy. /*5/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe.... mamy nawet lepsze gwiazdy na Sylwka, niż sam Kraków ;D. 5+ dla autora :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.