Facebook Google+ Twitter

Katowice też chcą zostać polską stolicą Facebook'a

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-01-26 18:17

To już niemal pewne, że Facebook otworzy swoją siedzibę w Polsce. Biuro internetowego giganta chciałoby mieć wiele miast. Do wyścigu po Wrocławiu włączają się Katowice i liczą na poparcie mieszkańców... właśnie na Facebook'u.

 / Fot. Screen ze strony akcji na Facebook'uKatowice mają jednak powody do niepewności. Ostatnio w sieci pojawiła się kolejna pogłoska, jakoby Facebook na miejsce swojej polskiej siedziby wybrał już Warszawę. Póki co jednak zarówno ta informacja, jak i w ogóle możliwość otwarcia przez portal swojej siedziby w Polsce, nie są oficjalnie potwierdzone.

Swoje poparcie dla pomysłu wyraziło już ponad 600 osób na specjalnie założonej na Facebook'u stronie. "Oficjalnie nasza akcja została poparta przez Prezydenta Miasta Katowice" - tak głosił komunikat wczoraj zamieszczony na stronie.

Miejscy urzędnicy mają zamiar w marcu pojechać do Kalifornii, gdzie mieści się siedziba portalu, by tam zaprezentować zalety Katowic i całej metropolii. Być może to przekona zarząd Facebook'a do wybrania właśnie stolicy Górnego Śląska jako najlepszego miejsca na swoje biura.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.