Facebook Google+ Twitter

Katowice. Wkrótce ruszają XII Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2010

XII Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2010 odbędą się w dniach 16-18 marca 2010 w katowickim Spodku. Targi adresowane są do młodzieży szkół średnich i studentów. Mają na celu prezentację aktualnej oferty szkół.

 / Fot. EDUKACJA 2010Po raz kolejny do Spodka przyjadą szkoły wyższe z całej Polski, jak również szkoły językowe, szkoły zawodowe i policealne, a także instytucje wspierające edukację, by zaprezentować swoją ofertę.

Targi, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, przyciągają do Spodka wszystkich poszukujących aktualnych i rzetelnych informacji na temat możliwości kształcenia w regionie i w kraju. W tegorocznej imprezie zaprezentuje się ok. 100 szkół z województwa śląskiego, małopolskiego, łódzkiego i mazowieckiego.

Miejsce Targów: Katowice, Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK

Termin: 16-17-18 marca 2010, godz. 9.00-16.00

Wstęp na teren imprezy jest całkowicie darmowy, a uroczyste otwarcie będzie miało miejsce 16 marca o godz. 12 na scenie głównej.

Dodatkowo w tym roku organizatorzy zapraszają mieszkańców Śląska zainteresowanych funduszami europejskimi na Salon Funduszy. Salon Funduszy daje możliwość zapoznania się z realizacją zamierzeń edukacyjnych finansowanych z Funduszy Europejskich.

Patronat honorowy nad Targami przyjęli: Prezydent Miasta Katowice, Marszałek Województwa Śląskiego, Wojewoda Śląski, Śląski Kurator Oświaty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.