Facebook Google+ Twitter

Katowice: z PKP zrobili Radio

- Nowy sposób na przyciągnięcie reklamodawców i utrzymanie rentowności PKP jest zły dla obywateli, którzy nawet tu nie mogą spokojnie usiąść i w ciszy czekać na pociąg - komentuje jeden z oczekujących na pociąg do Gliwic.

"PKP przewozy regionalne oferują skuteczną, tanią, realizowaną zgodnie z oczekiwaniami klienta, Katowice PKP - głośniki. Fot. Bartosz Jurkiewiczatrakcyjną, nowatorską, efektywną reklamę" - możemy przeczytać w bezpłatnym biuletynie zarządu PKP.

Władze oddziału w Katowicach mocno wzięły sobie do serca słowa "Jesteśmy otwarci na wszelkie formy promocji" i z radiowęzła ogłoszeniowego stworzyły, na wzór komunistycznej propagandy, system emicji reklam!

Katowice, peron. Fot. Bartosz Jurkiewicz

Na pierwszy rzut oka (a raczej ucha) może to nie razić jednak, kiedy reklamy z natężeniem decybeli roznoszą się po całym dworcu i nie sposób od nich uciec, to coś jest nie tak. Ani na zewnątrz, ani w środku nie można spokojnie usiąść i czekając na pociąg poczytać gazety - dlaczego? Zapraszam do Katowic, gdzie jak piętnasty raz będziecie słyszeć jedną i tę samą reklamę, to co najwyżej tą gazetę będziecie mogli zjeść ze złości.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.