Facebook Google+ Twitter

Katowicki etap Tour de Pologne czas zacząć!

Już o godzinie 15:50 rozpocznie się trzeci, katowicki etap wyścigu Tour de Pologne. Obecnie nad miastem przechodzi burza.

Uroczysta ceremonia przed wyścigiem / Fot. Paweł KiliańskiTrasa katowickiego odcinka Tour de Pologne będzie wynosiła 122 kilometry i rozpocznie się w pobliżu Zamku Sieleckiego w Sosnowcu. W ciągu blisko trzygodzinnej trasy, kolarze przejadą przez Czeladź, Siemianowice Śląskie, a następnie wjadą na ulice Katowic. Meta wyścigu będzie znajdować się pod najbardziej charakterystycznym punktem miasta, czyli Spodkiem.

O godz. 14 zostały zamknięte wszystkie większe ulice stolicy Górnego Śląska, którymi będą przejeżdżać kolarze. Wyłączone z ruchu jest m.in katowickie rondo, dlatego w centrum miasta już Kolejni zawodnicy podpisują listy startowe / Fot. Paweł Kiliańskio godz. 13 zaczynały tworzyć się korki.

Obecnie na starcie Tour de Pologne odbywa się uroczysta prezentacja zawodników, którzy podpisują listy startowe. Spiker zawodów przedstawia po kolei każdego zawodnika oraz grupę, którą reprezentuje. Na to wydarzenie już teraz przybyło wielu mieszkańców Śląska, a przypomnijmy, że wyścig rozpocznie się dopiero o godz. 16.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Adamie, ta atmosfera, te emocje, ta prędkość... coś pięknego :D. Od dzisiaj jestem wielkim fanem Tour de Pologne :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ech, jak ja chciałbym teraz być w Katowicach. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już się nie mogę doczekać jak zobaczę moje Katowice w TV. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.