Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

106697 miejsce

Katowickie Targi „GLOB” ruszają już 30 marca!

Zaledwie 31 dni dzieli nas od otwarcia XVIII „Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2012”. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy będzie „Turystyka Globalnie”.

Plakat targów GLOB 2012 / Fot. Fot. Henryk CzechowskiImpreza rozpocznie się 30 marca i potrwa do 1 kwietnia na terenie „Międzynarodowych Targów Katowickich” w Katowicach przy ul. Bytkowskiej. Zajmuje III miejsce w rankingu branżowych imprez targowych w Polsce.

Kierownik Zespołu Promocji Magdalena Salwiczek / Fot. Fot. Henryk CzechowskiTrzydniowy maraton branży turystycznej w 2011 roku odwiedziło ponad 10 tys. odwiedzających, nie tylko z Polski, ale i innych krajów. Tradycyjnie w tym roku na powierzchni 5500 m kw., obok kolorowych stoisk, odbędą się liczne seminaria i wystawy tematyczne.

Stoisko Republiki Czeskiej na poprzednich targach GLOB / Fot. Fot. Henryk CzechowskiTradycyjnie na targach wystawiać będą swoje oferty: touroperatorzy, biura podróży, krajowe i zagraniczne regiony turystyczne, polskie i zagraniczne organizacje, związki, izby turystyczne, hotele, sanatoria, uzdrowiska, obiekty kongresowe i konferencyjne, SPA, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, agroturystyka. sprzęt turystyczny oraz sportowy, oferty dla żeglarzy.

Na targach nie zabraknie instytucji około turystycznych tj. działających na rzecz turystyki, jak: linie lotnicze, promowe, kolejowe,autokarowe, Podano do stołu / Fot. Fot. Henryk Czechowskiwydawnictwa o tematyce turystycznej, programy komputerowe, internetowe portale turystyczne, ubezpieczenia.

Jak dotąd potwierdzili swój udział wystawcy z Polski, Belgii, Bułgarii, Czech, Egiptu, Francji, Gruzji, Indonezji, Litwy, Słowacji, Tunezji, Turcji, Węgier oraz Włoch.

Na targi można łatwo dojechać komunikacją miejską. Kolejna dogodność - po wielu latach remontu, zaledwie 50 metrów od imprezy znajduje się nowoczesny hotel.Regionalne smakowitosci / Fot. Fot. Henryk CzechowskiKierownik Projektu GLOB 2012 Grażyna Adamska / Fot. Fot. Henryk Czechowski
Uczestnicząc od wielu lat w tej turystycznej imprezie, pragnę potwierdzić o jej fachowości oraz w imieniu organizatorów targów zaprosić wszystkich Czytelników. Zmotoryzowani mogą liczyć na dobre drogi dojazdowe oraz na miejscu duży parking dla samochodów.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Heniu. Czy aby Ty coś na tych targach oferujesz? Chociaż kciuki za powodzenie targów będę trzymał, ale gdybyś Ty coś wystawiał, to bym je mocniej zaciskał. Dobrze, że coś się dzieje, co może przynieść pożytek i dostarczyć przyjemności. Powodzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.