Facebook Google+ Twitter

Katyń już do nabycia na DVD!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-02-22 20:25

Od 21 lutego film "Katyń" będzie można kupić w polskich sklepach na płytach DVD.

Jako pierwsze do sprzedaży trafi wydanie jednopłytowe - z audiodeskrypcją dla niewidomych, napisami angielskimi i napisami dla niesłyszących. W dołączonych do filmu materiałach dodatkowych znajdą się np. przesłanie reżysera, zwiastun kinowy i galeria zdjęć.

Zobacz zwiastun filmu Katyń:

Tydzień później, 28 lutego, do sprzedaży trafi edycja specjalna filmu "Katyń" - dwupłytowa. Jedna płyta zawierać będzie film (również z audiodeskrypcją, napisami angielskimi i napisami dla niesłyszących) oraz materiały dodatkowe; druga - m.in. nakręcone sceny, które ostatecznie nie znalazły się w filmie.

6 marca do sprzedaży trafi film "Katyń" w formacie HD-DVD, z napisami angielskimi. Dystrybucją wszystkich tych płyt w Polsce zajmie się firma TiM Film Studio.

Z kolei 22 lutego na półki polskich księgarń - oraz do księgarni internetowej Amazon.com - trafi anglojęzyczne wydanie albumu poświęconego filmowi "Katyń". Opublikuje je Wydawnictwo Prószyński i S-ka. Polska wersja tego albumu ukazała się 4 września.

Obok tekstu reżysera, w albumie znalazły się fotografie i kadry z planu filmowego, zrobione przez Piotra Bujnowicza, a także kalendarium zbrodni katyńskiej opracowane przez Andrzeja K. Kunerta.

Źródło: PAP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.