Facebook Google+ Twitter

#Kawa to najpopularniejszy hashtag na Facebooku

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-16 15:18

Polacy nie wyobrażają sobie poranka bez kawy. Jak wynika z badań IRCenter.com dla Starbucks® najpopularniejsze hashtagi, którymi oznaczamy swoje wpisy to #kawa lub #coffee.

W tygodniu od 12.01 do 16.01 będzie można jeszcze lepiej rozpocząć swój dzień dzięki Starbucks®, ponieważ każda zakupiona do godziny 11:00 Latte będzie o 3 zł tańsza.

Coraz mniej Polaków publikuje swoje poranne wpisy na portalu Facebook (7,1%). Posty często zawierają odniesienia do interesujących treści, którymi chcemy się podzielić z samego rana. Badania pokazują, że Polacy dzielą się znalezionym zdjęciem bądź ciekawym artykułem przy porannej kawie. Jednym z popularniejszych hashtagów umieszczanym na portalu Facebook w godzinach 6:00-11:00 jest #kawa.

Dla wszystkich miłośników porannej dawki kofeiny Starbucks® przygotował specjalną ofertę.W tygodniu od 12.01 do 16.01 każda zakupiona do godziny 11:00 Latte będzie o 3 zł tańsza. To świetna okazja, aby dobrze zacząć dzień i by wprawić się w wyśmienity nastrój. Przygotowana przez baristów kawa z intensywnym w smaku espresso oraz lekko spienionym mlekiem z pewnością postawi nas na nogi, a także wywoła uśmiech na twarzy na cały dzień.

*Badanie IRCenter.com przeprowadzone dla Starbucks® w oparciu o analizę dyskusji w mediach społecznościowych w okresie październik 2014 – styczeń 2015. W ramach badania uwzględnione zostały tylko hashtagi, które bezpośrednio odnoszą się do poranka. W badaniu uwzględnione zostały tylko treści opublikowane przez Internautów w godzinach 6:00-11:00.

(Katarzyna Tarmas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.