Facebook Google+ Twitter

Kawah Ijen - wystawa o kopalni siarki we wnętrzu wulkanu

Impreza związana z pierwszym publicznym pokazem najnowszego cyklu zdjęć Wojciecha Grzędzińskiego odbyła się w warszawskiej kawiarni przy ul. Francuskiej 30. Wystawa składająca się z 12 zdjęć opowiada o ciężkiej pracy w jawajskiej kopalni siarki.

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Zdjęcia można już oglądać we wnętrzu kawiarni espresso bar przy ulicy Francuskiej 30 na Saskiej Kępie. Fot. Mateusz Grochocki
Zdjęcia można już oglądać we wnętrzu kawiarni espresso bar przy ulicy Francuskiej 30 na Saskiej Kępie. Fot. Mateusz Grochocki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 06.02.2010 13:25

5*
No wreszcie coś nowego (w sensie tematyki). Zasługuje na SG jak najbardziej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podpis pod ostatnim zdjęciem: "Autor (drugi od lewej) odbiera gratulacje"... nie widzę tego na tym zdjęciu... Słabo, jak na studenta dziennikarstwa i fotografii prasowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

oczywiście Robercie, ti niezaprzeczlne, ale relacja raczej odstręcza i średnio tegoż promuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tylko muszę dodać od siebie, że prace Wojtka laureata World Press Photo 2009 są na najwyższym poziomie :) dziękuję za uwagę.

Pozdro dla Rafała.

Komentarz został ukrytyrozwiń

zadziwiające są losy tego materiału - spada niżej po czym wraca na główną. Niszowe wydarzenie, relacja kiepska i składająca się ze zdjęć wyglądających na przypadkowe. Ten materiał pozbawiony jest wszelkich atutów, które świadczyłyby o tym, że warto trzymać tę fotorelację znowu na głównej. Zapytam więc publicznie Wydawcy: co takiego jest w tym materiale, by pchać go na siłę na główną?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Noo niestety dołączam się do Roberta :( W zasadzie nie wiadomo o co chodzi - na czołówce bym tego nie umieścił. Stać Cię Mateusz na dużoooooooooo więcej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

1) Brak informacji o tym kim jest Wojtek, a nie jest byle kim :) 2) Na wernisażu pojawiło się wiele twarzy ze świata foto ;-) 3) Fotki średnie. Pozdro!

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda ,że tu się promuje tylko Mateusza...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.