Facebook Google+ Twitter

"Każ premierowi wyjść z nory" czyli rada Kempy dla Mularczyka

"Mam taki pomysł: jakbyś teraz wyszedł na mównicę i wezwał Tuska do natychmiastowego wyjścia do ludzi i nie chowania głowy w piasek. Każ mu wyjść z nory"- apelowała wczoraj posłanka Beata Kempa do Arkadiusza Mularczyka.

 / Fot. PAP/Tomasz GzellWczoraj podczas przemówień sejmowych dotyczących referendum w sprawie podniesienia wieku emerytalnego, politycy Solidarnej Polski, a w szczególności Beata Kempa, używali emocjonalnej, a czasami zbyt ostrej retoryki.

Energiczna posłanka Solidarnej Polski mówiła o "tłustych kotach", "obozach pracy" i konfiskowaniu majątków. Sugestywnie zaznaczała też, że jest po stronie stojących pod Sejmem związkowców.

Czy jednak intencje Beaty Kempy były szczere?


Kamera TVN24 przypadkowo nagrała rozmowę Kempy z Mularczykiem. Posłanka mówiła koledze, żeby zrobił show i w emocjonalny sposób wezwał Tuska, aby wyszedł do związkowców. Kempa dawała Mularczykowi gotowe przykłady: "Jak ma pan honor, to proszę wyjść do tych ludzi, iluś tam tysięcy. Zadzwoń do Dudy, ilu tam przyjechało" - całość nagrania można zobaczyć na stronie tvn24.pl.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (36):

Sortuj komentarze:

Zafałszowani hipokryci podkręcają skalę złych emocji w imię własnych, szemranych interesów a ciemny lud jest bliski stanu prowadzącego do brania się za łby.

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 01.04.2012 15:32

ludwik Wczoraj 22:25-Tusk zapowie pociąg towarowy z materiałami odpadowymi czyli pisem .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 01.04.2012 11:40

Przebić metody sprawowania władzy historycznego PRL-u,przez Tuska i Pawlaka-to nie jest sukces... Ale jest to ciężki przypadek ABERRACJI,niemożliwy do naśladownia nawet przez bardzo przeciętnych /oby nie/następców!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ależ droga Ireno - moje hasło ma na celu zapewnienie stałych, odpowiednich do kwalifikacji miejsc pracy dla pis-anych. Ludzie chcą jeść równie dobrze jak tłusta kocica, ogłaszająca wiosenną ruję przez mikrofony sejmowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kim dzong kacz
  • kim dzong kacz
  • 01.04.2012 08:39

pociag pospieszny z poznania do warszawy odjezdza z peronu drugiego...ha ale dalem w pupe tym obrzydliwcom tuskowi i niesiolowskiemu.wygralem przedgonilem ich i nie dam sie tak predko wyrugowac ...to mowie Ja Kacz

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan
  • jan
  • 01.04.2012 06:56

grzegorz mrowińśki Dzisiaj 00:15

skoro piszesz "Nie oszukujmy się każda partia robi teatr..."
to proszę nie zaciemniać obrazu, nie oszukiwać.
Są partie typu PO które robią tylko teatr i to w realu, w stylu AlCapona.
Są też partie typ PiS o których PO mówi, że robi teatr, a tak naprawdę to tylko w celu odwrócenia uwagi od swoich szwindli.

teatr PO? proszę bardzo
niewinny Lepper zaszczuty i zamordowany - tragedia
Piesiewicz namawiający do ćpania narkotyków i do tego z odchyłami seksualnymi i osobowościowymi - ma się dobrze - kryminalna komedia

Komentarz został ukrytyrozwiń
jadzia
  • jadzia
  • 01.04.2012 06:13

krzysztof5426 Wczoraj 21:30
ale oryginalne hasło wymyśliłeś. zapisz się do ZAIKS-u

teraz kolej na mnie

"krzysztof5426 Wczoraj 21:30" do gazu.
tylko co na to ekolodzy dbający o powietrze?

Komentarz został ukrytyrozwiń
grzegorz mrowińśki
  • grzegorz mrowińśki
  • 01.04.2012 00:15

Nie oszukujmy się każda partia robi teatr na scenie politycznej. Tu juz wcześnmiej było wiadomo że mamy pracować do ogółem 67 roku. Patrząc na każdego polityka na pewno ktoś z nich był agentem SB w w latach 80. Każdy posiada kartotekę swoją prywatną, która opisuje kim był i co robił.
Ci którzy głosowali i manifestowali w latach 80 w sprawie demokracji padli i są ofiarami tego co się dzieje teraz. Była komuna to i była praca, porządek, nie było kradzierzy, budowle. A teraz niczego nie ma, bo starsi z tamtych czasów zafundowali nam teraz to co jest teraz.
To jest koniec Polskości. Demokracja=wolnośc słowa tylko?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Madzia
  • Madzia
  • 31.03.2012 22:27

Tusk!? - raczej do pierdla pójdzie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ludwik
  • ludwik
  • 31.03.2012 22:25

Te wasze wpisy o d... rozbić i tak jesteście skończeni .Platforma może się pomału pakować! Niesiołowski na zmianę z Tuskiem w Poznaniu na Głównym pociągi będą zapowiadać!