Facebook Google+ Twitter

Kazik chce stworzyć klip, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Wystąpi w nim John Malkovich

Kazik Staszewski zamierza stworzyć z Kwartetem ProForma klip, jakie w Polsce jeszcze nie było. W teledysku ma wystąpić John Malkovich.

 / Fot. By Rubin (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0-3.0-2."Ile razy słyszeliście, że czegoś się nie da zrobić, albo że w Polsce to się nie uda? Pewnie często. Uważamy, że zbyt często. Z tego powodu rozpoczynamy walkę z "niedasizmem". Chcemy pokazać całemu światu, że u nas też robią wyjątkowe rzeczy. Zaczynamy od TELEDYSKU. Zagra w nim John Malkovich - tak ten Malkovich z Hollywood" - napisał Kazik Staszewski na swojej stronie na Facebooku.

Klip, w którym ma wystąpić Malkovich, nakręcony zostanie do utworu "Kalifat". "To teledysk jakiego jeszcze w Polsce nie było. Rozmach, fabuła, najnowocześniejsza technologia, ale również poruszane w nim tematy i odrobina absurdu to cechy charakteryzujące projekt" - czytamy na stronie akcji "Da Się!", która jak twierdzi Kazik ma być walką z "mentalnym betonem".

Czytaj także: Camel zagra dwa koncerty w Polsce. Zespół wystąpi w lipcu w Poznaniu i Krakowie


Dlaczego Kazik chce walczyć z "niedasizmem"? Bo wiele razy usłyszał próbując robić teledysk magiczne słowa "nie da się". Znany muzyk chce pokazać, że również w naszym kraju można stworzyć wspaniały klip.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.