Facebook Google+ Twitter

Kazik i Buldog - obejrzysz ich w internecie

Dokument nakręcony w trakcie londyńskiego koncertu zespołu Kazik & Buldog będzie dostępny w internecie.

Kadr z koncertu. / Fot. Piotr ApolinarskiKoncert, który odbył się 20 stycznia 2008 roku w londyńskim klubie Cargo zgromadził komplet publiczności. W trakcie występu kręcone były zdjęcia do najnowszego teledysku „Czemu wszyscy wyjechali”?, a także… kilkudziesięciominutowego filmu dokumentującego całe wydarzenie. Już niedługo zostanie on opublikowany za darmo w Internecie. Już teraz można obejrzeć jego zwiastun:

Zwiastun dokumentu Kazik & Buldog w Londynie

Sam koncert trwał ponad dwie godziny i był wyjątkowo udany. Ci, którzy kiedykolwiek mieli okazję być na koncercie muzyków związanych z Kultem wiedzą, że panuje na nich wyjątkowa atmosfera, a publiczność reaguje bardzo żywiołowo. Właśnie tak było w niedzielę w Cargo. Oprócz utworów Buldoga w trakcie koncertu można było usłyszeć także numery Kultu, m.in. „Piosenkę młodych wioślarzy”, a także z solowych projektów Kazika z „Tatą dilera” na czele. W trakcie bisów pojawił się nawet cover „Guns of Brixton” z repertuaru The Clash.

Zespół Buldog został założony przez Piotra Wieteskę, managera i byłego basistę Kultu. W 2006 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu zatytułowanego po prostu „Płyta”, na którym znalazły się m.in. utwory „V rozbiór Polski”, czy „Elita”. Muzycznie Buldog przypomina Kult – są tu podobnie brzmiące klawisze i wokal Kazika Staszewskiego w charakterystyczny sposób komentującego polską rzeczywistość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.