Facebook Google+ Twitter

Kazik is back!

Jest. Wrócił. Pokazał się. Po ponad dwóch tygodniach nieobecności Kazimierz Marcinkiewicz znowu pisze swojego bloga. Do tego jeszcze artykuł w „Fakcie”. Kazik powrócił!

Wygląda na to, że polski najdłuższy weekend w Europie jest jednak krótszy od majowego weekendu w Londynie. Tam trwa on bite dwa tygodnie. Na tyle czasu zniknął Kazimierz Marcinkiewicz. Milczał jak grób. Jego blog był martwy. Tysiące czytelników nie wiedziało co się dzieje. Dyrektor EBOiR odpowiedzialny za Polskę, Bułgarię i Albanię przepadł jak kamień w wodę.

Na szczęście skończył się ten czas niepewności. Były premier przerwał milczenie. I to w jakim stylu! Na swoim blogu opisał, jak należy naprawić polską szkołę. Muszą być lepsi nauczyciele, nowe programy i oczywiście więcej angielskiego – postuluje Marcinkiewicz. Dzień później w „Fakcie” poszedł jeszcze dalej: zaapelował o reformy gospodarcze i modernizację kraju. Wezwał do odmłodzenia elit rządzących Polską!

Co się stało? Skąd ta nagła nadaktywność? Czyżby to koniec wygnania i powrót na białym koniu? O tym Marcinkiewicz na razie milczy. Ciekawe, czy polski rząd zachęcając Polaków z emigracji do powrotu do kraju zachęca do tego także byłego premiera. Po lekturze manifestów Marcinkiewicza, na miejscu Jarosława Kaczyńskiego byłbym bardziej wstrzemięźliwy. On naprawdę może wrócić.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Uwierz, że można mieć odnośnie tego pana bardzo negatywne emocje. Dla mnie to miernota z wybujałym ego, scharakteryzowałbym go tak, jak Oleksy określił Szmajdzińskiego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

a ja tam lubię Kazimierza;) w stosunku do niego nie można chyba mieć jakichkolwiek negatywnych emocji. Jak tylko wystartuje do eurowizji, ma mój głos;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomysły Marcinkiewicza jak zwykle diabelnie inteligentne i pełne głębi ;) Z przyjemnością dałbym plusa, gdyby nie to, że profesjonalistów nie oceniam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.