Facebook Google+ Twitter

Kazik na Żywo w gdyńskim Uchu

11 i 12 czerwca odbyły się dwa koncerty KNŻ w klubie Ucho. Mnóstwo energii, wypełniona po brzegi sala i jazda bez trzymanki.

11 i 12 czerwca w gdyńskich Uchu odbyły się koncerty Kazika na Żywo. W drugim dniu koncertu supportował zespół Plebania. Koncert zaczął się około 19.30 i na scenie pojawili się "Indianie" z zespołu Plebania. Po około godzinnym występie na scenie pojawili się Kazik Staszewski, Litza (Robert Friedrich), Burza (Adam Burzyński), Kwiatek (Michał Kwiatkowski) i Tomasz Goehs. Zaczęli od utworu "Legenda ludowa", a skończyli po dwóch godzinach na "Tacie dilera - wersja dyferencjalna". Atmosfera podczas koncertu była bardzo dobra. Zagrali większość swoich najbardziej znanych utworów. Od samego początku publiczność bawiła się znakomicie i nie zamierzała ani na chwilę odpocząć. Po około godzinie koncertu KNŻ zaczęło brakować powietrza w klubie i dopiero wtedy uruchomiono wiatraki. Po koncercie można było uzyskać autograf od artystów.

Fragment koncertu z 12 czerwca można zobaczyć tutaj:


Kazik na Żywo początkowo miał grać utwory z solowych płyt Kazika Staszewskiego, później uległo to zmianie i zaczęli nagrywać nowe utwory. Do dziś wydali 3 albumy studyjne oraz 1 koncertowy. 14 lutego zespół zagrał w Toruniu pierwszy koncert po reaktywacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.