Facebook Google+ Twitter

Kazik Staszewski straszy sądem twórcę strony na temat jego twórczości

Autor strony internetowej staszewski.art.pl poświęconej twórczości Kazika Staszewskiego, napisał list otwarty do lidera Kultu. Wynika z niego, że Kazik domagał się od LeeQS-a, który serwis prowadzi, usunięcia ze strony reklam. Groził też, że podejmie kroki prawne.

 / Fot. Rubin/GNU Licencja Wolnej Dokumentacji"Dowiedziałem się bowiem od Twojego serdecznego przyjaciela i jednocześnie menadżera, że jeśli w ciągu tygodnia nie usunę ze strony banerów reklamowych to... reprezentująca Cię kancelaria prawna wystosuje odpowiednie pismo przeciwko mojej osobie." - pisze na stronie LeeQS. Autorem wspomnianych gróźb jest Piotr Wieteska, przyjaciel Kazika i jego menadżer.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Kazik domagał się również nadania uprawnień do profilu na Facebooku, żonie jego starszego syna w celu "lepszej promocji ich wspólnej działalności wydawniczej".

Administrator serwisu jest rozgoryczony. Jak pisze, tworzył serwis przez 10 lat, poświęcając
swój czas i pieniądze. Dodaje, że nigdy nie domagał się z tego tytułu przywilejów.

Prawdziwa burza toczy się w profilu staszewski.art.pl na Facebooku. Status dotyczący wpisu na stronie ma już ponad 200 komentarzy. Wśród nich czytamy m.in. wypowiedź Sławka Dudka, który pisze: "LeeQS skasuj profil, nie oddawaj go, bo to Twoja praca. Chcą to niech sobie żony bratów córek szwagrów sami zakładają profil i prowadzą."

Temat pojawił się też na forum Kultu. Jego administrator podpisujący się nickiem Pewu tłumaczy, że "Kazik pomimo wielu dość intratnych propozycji nie bierze udziału w reklamach, tak samo na oficjalnych stronach dotyczących jego osoby nie uświadczysz żadnych reklam." Dodaje też, że nikt nie każe zamykać strony staszewski.art.pl, a chodzi jedynie o zamieszczanie reklam.

To nie pierwsza batalia Kazika z internautami. Niedawno toczył bój z blogiem funkcjonującym pod nazwą Konsument mówi, że je aby jeść. Ostatecznie blog zmienił nazwę na "Towar niezgodny z umową."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Michał
  • Michał
  • 03.05.2011 23:15

Niestety Łukasz trafnie to ujął. Dla mnie niestety, bo Kazik to moja młodość. A teraz? Lepiej nie napiszę....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grakaj
  • Grakaj
  • 03.05.2011 22:36

Agent pana Staszewskiego powinien raczej docenić jak wiele to forum robi za niego w kwestii promocji. Skoro tego nie robi to może warto zmienić agenta? Rozsądnym posunięciem z jego strony byłoby zaproponowanie nie tylko usunięcia reklam, ale także przekształcenie forum na oficjalne i finansowanie przynajmniej kosztów utrzymania serwera, dzięki któremu forum może istnieć.

Przy okazji tematu przypomina mi się również prostackie wyzywanie własnych fanów "od ku...ew" przez pana Staszewskiego. http://goo.gl/bI6je Widać artysta tudzież jego manager nie dorósł do czasów, w których przyszło mu żyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wolne Zarty
  • Wolne Zarty
  • 03.05.2011 22:33

Wojciech Wieteska :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niech Pan Kazimierz już skończy się kompromitować. Patrząc na rynek hi-tech ukułem hasło: gdy kończy się wena, tam zaczynają się procesy.To samo można odnieść do sceny muzycznej. "Tonący brzydko się chwyta". Kazik artystycznie tonie już od kilku lat nagrywając coraz gorsze płyty, a to rodzi frustrację. Ja już na koncert twórczości tego Pana na pewno się nie wybiorę. Przykre...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.