Facebook Google+ Twitter

Kazimierz Kutz zamknął swoje biuro w Katowicach z powodu pogróżek

Kazimierz Kutz zamknął swoje biuro poselskie w Katowicach. Krystyna Klaczkowska, szefowa biura twierdzi, że jego pracownicy zaczęli otrzymywać telefony z pogróżkami po wypowiedzi eurposła Marka Migalskiego.

Migalski na swoim blogu napisał, że Palikot, Niesiołowski i Kutz ponoszą moralną i polityczną odpowiedzialność za wczorajsze morderstwo w Łodzi. Szefowa katowickiego biura Kazimierza Kutza jest zdania, że pogróżki, jakie otrzymywali jej pracownicy mają związek z wypowiedzią Migalskiego.

Kazimierz Kutz zapowiada złożenie zawiadomienia do prokuratury. Wypowiedź europosła według niego wystawiła na "publiczną egzekucję" jego i dwóch wymienionych z imienia i nazwiska polityków PO. "Jako człowiek odpowiedzialny nie miałem innego wyjścia jak zamknąć biuro." - mówi Kutz Gazecie Wyborczej.

Biuro Kutza będzie zamknięte do poniedziałku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Szanowni Panowie oponenci czy wy chcecie Polski Szlacheckiej? Czy to nie Wy nawołujecie do pieniactwa? Sądzić kogoś za wyrażenie Opinii? To śmieszne. Powtórze gdzie wolność slowa? Kazdego z nas w takim razie w Dyby i do Lochu. My też wyrażamy opinie. Mamy mieć zakneblowane usta? Pan Kutz już od dawna robi szum wokół tego że ''ktoś mu grozi''Do tej pory nie ma sprawy w prokutaturze. Co innego grożby karalne a co innego opinie. Moim zdanie cała klasa polityczna jest winna tej sytuacji w jakiej jesteśmy. Wystarczy włączyć You tube i odnależć dorzynania wybebeszania itp. Czy Panowie w swoim poczuciu sprawiedliwości radzili skierować sprawę do sądu PP.Kaczyńskim? NIE. Bo sa z innego obozu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Panie Krzysztofie zanim zacznie Pan pisać ''od rzeczy'' może warto poczytać Kodeks. Z jakiego paragrafu chce Pamścigać p.Migalskiego? " - za pomówienia, Panie Robercie, a jakby się dobrze przyjrzeć to za podżeganie do "bicia" rzekomo moralnie odpowiedzialnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

pozew cywilny za pomowienie chyba mozna panie robercie ? Czy PiSowcom mozna wszystko mowic a potem wytlumaczyc sie proszkami ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kto ma prawo do wolności słowa??

Komentarz został ukrytyrozwiń

dazenie do normalnosci wg PIS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie zanim zacznie Pan pisać ''od rzeczy'' może warto poczytać Kodeks. Z jakiego paragrafu chce Pamścigać p.Migalskiego? Kaczyński chce komisji to BE ale tu ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Kutz powinien bezzwłocznie wytoczyć sprawę Migalskiemu (zresztą Palikot i Niesiołowski tak samo) za bezpodstawne oskarżenia. Rozumiem, że Migalski chce się podlizać prezesowi, ale są granice absurdu przecież ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.