Facebook Google+ Twitter

Kazimierz Marcinkiewicz założył swojego bloga

Były premier zaczął realizować pomysł, jaki zrodził się już w czasie, kiedy zasiadał w rządzie. Pierwszy wpis ma już blisko tysiąc komentarzy. O czym pisze najlepszy piarowiec polskiej polityki?

Zastanawiałem się jak wyrzucić z siebie cały balast rządzenia, cały stres i ogromne napięcie gromadzone przez 9 miesięcy. Jak urodzić coś nowego, zupełnie innego? – pisze Kazimierz Marcinkiewicz w notce "Czuję się wolny" .

Odpowiedź na postawione pytanie jest prosta: sport. – Jak dobrze pływać delfinem, można bić, walić nie robiąc nikomu krzywdy. Czułem jak zostawiam w wodzie „coś” co mi nie jest już potrzebne – dodaje. – Później katamaran i ekscytująca wywrotka. Dalej motorówka, skuter wodny, kajak na ponad metrowej fali… To jest to „co misie lubią najbardziej”.

Oprócz tego, ekspremier opowiada o dyskotece, będącej – jak twierdzi – "dawką wolności". – Can I dance? Yes, I can, I need, I love – pisze zadziornie. – Sporo ładnych i świetnie tańczących dziewczyn. To zawsze cieszy. Z zachowaniem zasad oczywiście.

Jak zapewnia rzecznik komisarza Warszawy, Konrad Ciesiołkiewicz, na blogu znajdą się wyłącznie prywatne opinie Kazimierza Marcinkiewicza. Będzie uzupełniany prawie codziennie.

Były premier, obecnie pełniący obowiązki prezydenta Warszawy, zakładając bloga dołączył do grupy znanych ludzi, którzy zapisują w sieci swoje prywatne przemyślenia. Swój blog prowadzi m.in. Ryszard Czarnecki , eurodeputowany Samoobrony i Krystyna Janda . Adres bloga Kazimierza Marcinkiewicza to kmarcinkiewicz.blog.onet.pl .

Nadal nie wiadomo jednak komu przypadnie mandat poselski po Marcinkiewiczu (PiS), który zrzekł się go, gdy został p.o. prezydenta Warszawy. Wojewoda lubuski Marek Ast, któremu przysługuje prawo do mandatu po b. premierze, "woli zostać w regionie" . Na poniedziałkowej konferencji Ast poinformował dziennikarzy, że nie podjął jeszcze decyzji, a w planach ma spotkanie w tej sprawie z premierem Jarosławem Kaczyńskim. W przypadku rezygnacji z objęcia mandatu poselskiego przez Asta kolejną osobą, której będzie on przysługiwał, jest Elżbieta Płonka - obecnie radna sejmiku województwa lubuskiego z ramienia PiS.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

opinia prof. Mariana Bugajskiego -

Wysłałem sms-a, dostałem mejla, piszę bloga - NIE, NIE, NIE. Dlaczego? A dlatego: kupiłem telefona komórkowego, wysłałem sms-a i dostałem za niego rachunka. Mało? To teraz napiszę lista elektronicznego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

*O czym pisze najlepszy piarowiec polskiej polityki?* - czyja to opinia? Nie wiadomo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba jednak nie ma szans pisać tak ciekawie, jak Ryszard Czarnecki ;).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja i tak nadal podziwiam tego człowieka za totalny brak krytycyzmu do swoich przełożonych. I mam nadzieję, że tkwi gdzieś w jego głowie plan odcięcia się od niektórych z tych ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.