Facebook Google+ Twitter

Kaziu, zakochaj się! - Co robić w walentynki?

14 lutego już niedługo. Społeczeństwo dzieli się na dwie kategorie: jedni obchodzą to święto, inni uważają je za kolejny wymysł z zagranicy i wytwór komercji. Tak czy inaczej, dzień zakochanych wszedł na dobre do naszego kalendarza.

Ilustracja / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Nuvola_apps_package_favorite.svg&filetimestamp=20080405215924W swoim zamyśle jest to dzień bardzo miły. Ostatnimi czasy wzrosła liczba zawieranych w tym dniu ślubów. Ponoć patronat świętego Walentego ma większą moc, niż "r" obecne w nazwie miesiąca czy "magiczne daty", jak 7.07.2007. Ilu ludzi, tyle przekonań. Ale nie tylko osoby posiadające drugą połówkę mogą obchodzić ten dzień.

Jeśli jesteś singlem, może to być dobra okazja do poznania kogoś. W tym roku walentynki wypadają w niedzielę, jest szansa, że ktoś wybierze się na spacer do parku i tam na siebie wpadniecie. W Warszawie odbędzie się też impreza w C.H. Arkadia. Będzie miała charakter coraz popularniejszego speeddatingu (Szybkich Randek), czyli krótkich spotkań z wieloma osobami po kolei. Być może wśród uczestników poznasz bratnią duszę? W klubie Wojskowej Akademii Technicznej odbędzie się koncert Piotra Polka. Ucieszy to zapewne miłośniczki głosu (a może nie tylko) aktora. Jedna z warszawskich szkół tańca organizuje imprezę walentynkową w rytmie salsy w piątek, 12 lutego w Cafe Altenatywa przy ulicy Złotej. Obowiązkowe stroje w kolorze czerwonym, wstęp wolny od 21:30. Można też wybrać się do Sali Kongresowej na koncert pt. "All you need is love", wystąpi grupa The Magic Of The Beatles.

Jeśli nie masz partnera lub partnerki, ale skrycie się w kimś kochasz, to ten dzień jest również dobrą okazją, by wyznać swoje uczucia. Dzięki magii Walentego być może okaże się ono odwzajemnione.

Fot.ilustracyjna / Fot. PolskapresseJeśli zaś nie znosisz Walentynek i mdli Cię na widok ściskających się na ulicy par i wszechobecnych jak na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy serduszek, zbierz jak najwięcej osób o podobnym podejściu i zróbcie anty-walentynki. W wystroju niech dominują złamane czarne serca, zorganizujcie wieszanie Kupidyna (na wzór topienia Marzanny) lub coś w tym stylu. Traffic Club zaprasza na anty-walentynki w czwartek, 11 lutego o godzinie 18.

Uważam jednak, że miłości nigdy nie jest za dużo, dlatego nie zwalczajmy jej, tylko sprawiajmy, by kwitła. Nie ma niczego złego w okazywaniu jej sobie jak najczęściej, nie tylko w walentynki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Trzeba BYĆ z tą drugą osobą, człowieka nie można mieć ;) Wiem, wiem, czepiam się słówek :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napisałam ogólnie, można też posiedzieć w domu. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba jeszcze mieć tę drugą osobę ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To życzę samych ciekawych tekstów do moderacji. :)
Wiadomo można gdzieś wyjść z druga osobą w tym dniu, ale niektórzy przesadzają. ;) W sumie które dziś święta nie są skomercjalizowane. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hihi, nie ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z panem G?:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też nie, wolę Boże Narodzenie ;) Ale też za rzadko.
A tak poważnie - jeśli ktoś jest dla drugiej osoby fajny tylko "od święta", to problemu nie zlikwiduje brak Walentynek.
A że w komercyjne wydanie czegoś, co mogłoby być fajne jest się łatwo zapędzić, to inna sprawa. Ale tak jest ze wszystkimi praktycznie okazjami. Dużo zależy od nas. :)

Tak czy siak, ja Walentynki spędzę na dyżurze :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie porównywałabym walentynek do świąt Bożego Narodzenia. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marudzicie. :) Święta Bożego Narodzenia też powinny być codziennie. I urodziny. Tylko nie tak, że każdego dnia "starsze" :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale jak ten dzień ma mu przypominać, bo inaczej nie pamięta. To bez sensu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.