Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28434 miejsce

Kępno - powiat przyjazny osobom niepełnosprawnym

10 października samorząd powiatowy z Kępna odebrał Order Radości oraz prestiżową statuetkę "Powiat przyjazny niepełnosprawnym". To wyjątkowe wyróżnienie odebrał starosta Trzmiel.

http://www.radiosud.pl/kepno-powiat-przyjazny-niepelnosprawnym,1057.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Walcząca Ziuta
  • Walcząca Ziuta
  • 27.08.2012 21:03

Obawiam się, że tak naprawdę w naszym kraju nie ma tak na 100% miejscowości przyjaznych osobom niepełnosprawnym... Nawet w dużych miastach typu Kraków czy Warszawa potrzeba jeszcze sporo pracy. Może to zabrzmi pesymistycznie i jak czarny humor, ale mam wrażenie, że politycy w Polsce tylko czekają, aż całe grupy ludzi, którzy z jakichś powodów są mniej sprawni i zdrowi niż ustawa przewiduje - po prostu wymrą...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bartłomiej Kobuz
  • Bartłomiej Kobuz
  • 03.06.2011 03:49

Bzdury kolego to Ty wypisujesz , jestem na rencie posiadam ciężką chorobę , i tyle dobra ile uzyskałem od Starosty Trzmiela który przedwczesnie zmarł nie dał mi żaden znajomy , regularnie dostaje zabezpieczenie ortopedyczne , nie miałem pieniędzy zrobili mi podjazd , kupują leki bo mi trudno . To jak pracuje nasze starostwo to wzór dla kraju , i dlatego nas zobaczono - TO NAJWYZSZA NGRODA W KRAJU widziałem relacje w TV - należała się naszemu STAROSCIE - choć już nie ma go wśród nas - to wielka strata dla Powiatu ,

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za herezje. Mam II stopień niepełnosprawności i mieszkam w Kępnie od lat. Gdzie jak gdzie, ale w takim prowincjonalnym, postkomunistycznym mieście nie tylko nie pomaga się osobom niepełnosprawnym, ale je się tempi. W Kępnie jest tylko jeden Zakład Pracy Chronionej "Do**l" na Słoneczniej, gdzie dochodzi do strasznych nadużyć i mobbingu - wiem bo sam tam pracowałem. Praca ponad siły bez zabezpieczeń w oparach chemii typu kleje, czy rozpuszczalniki za mniej niż min. socjalne.
Inspektor pracy bierze regularne łapówki za opuszczanie wzroku na nadużycia. Wszyscy wiedzą że burmistrz Psikus przyzwala na mobbing osób niepełnosprawnych, bo jest uprzedzony. Nie spotkałem jeszcze w Kępnie urzędu w którym osoby niepełnosprawne by pracowały. Ten artykuł w lokalnych nieobiektywnych mediach był napisany na zlecenie, z resztą jeszcze nigdy nic złego nie napisali o UMiG w Kępnie. Powiat przyjazny osobom niepełnosprawnym - TOTALNE BZDURY!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy link jednak bym wolała żeby to była twoja relację Iwonko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłam na tej impreze, była ona faktycznie zrobiona z wielka pompa. Tylkoczy tak anprawde Kepno jest przyjazne osobom sprawnym inaczej... odpowiedzcie sobie sami :-))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.