Facebook Google+ Twitter

Kesha powraca z utworem "True Colors". Posłuchaj najnowszej piosenki wokalistki (wideo)

Kesha znana z przebojów "Tik tok" czy "Die young" po życiowych zawirowaniach powraca w muzycznej kolaboracji z modnym producentem.

Kesha Rose Sebert znana również pod pseudonimem "Ke$ha", zawojowała rynek muzyczny w 2009 roku debiutanckim singlem "Tik Tok". Dotarł on na szczyty list przebojów w jedenastu krajach oraz stał się najczęściej ściąganą piosenką 2010 roku w Stanach Zjednoczonych. Elektroniczny pop, w jakim parała się wokalistka wykorzystując jednocześnie modny efekt auto-tune sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Jednak, jak to często w amerykańskim show-biznesie bywa, presja gwiazdorskiego środowiska czy też próba spełnienia oczekiwań krytyków wpędziły ją w niemałe problemy psychiczne.

Na początku 2014 roku zaraz po zakończonej promocji swojego ostatniego albumu "Warrior", Kesha oficjalnie z powodu zaburzeń odżywiania trafiła na trzymiesięczny odwyk w znanej z leczenia chociażby Demi Lovato kliniki pod Chicago. Niestety na zakończonej terapii problemy wokalistki nie zakończyły się. Wkrótce po powrocie z ośrodka odwykowego wokalista złożyła pozew sądowy przeciwko swojemu menadżerowi i jednocześnie producentowi Dr.Luke oraz wytwórni "Sony Records". Wokalistka oskarża wielokrotne o molestowanie seksualne, gwałt i znęcanie psychiczne. Kesha twierdziła że jego zachowania doprowadziły ją do leczenia a wszystko działo się za przyzwoleniem wytwórni płytowej. Wokalista domagała się zerwania kontraktu płytowego, który obligował ją do nagrania jeszcze sześciu albumów wyprodukowanych przez Dr.Luke'a i wydanych pod szyldem wytwórni. Niestety sąd nie przychylił się do jej wniosku, w całości oddalając pozew. Jak podały zagraniczne media wokalistka zalała się łzami, gdy usłyszała, że będzie zmuszona dalej pracować ze swoim domniemanym oprawcą.

Kilka miesięcy po głośnym medialnym procesie, gdy sprawa ucichła i chyba nikt nie liczył na jakieś nowe, przynajmniej muzyczne, wieści od Keshy, ta jednak po raz kolejny wszystkich zaskoczyła. Nieoczekiwanie w kwietniu tego roku podczas muzycznego festiwalu "Coachella" wokalistka zaprezentowała nowy utwór "True Colors". Piosenka autorstwa znanego ze współpracy z takimi artystami, jak Lady Gaga czy Selena Gomez, producenta o pseudonimie Zedd, znalazła się na jego drugim albumie. Był to pierwszy publiczny występ wokalistki od wielu miesięcy. Sam utwór można określić mianem ballady z charyzmatycznym głosem Keshy który nadaję mu specyficzny lekko rockowy klimat. Gdy wokalistka śpiewa słowa "I'm not afraid, I'm not" ciężko nie odnieść wrażenia, że własnie odnosi się do swoich przeżyć z przeszłości. Utwór uważam za ciekawą muzyczną propozycję na tegoroczne lato jednocześnie mając nadzieję że "nowa Kesha" zagości na muzycznych listach przebojów na dłużej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.