Facebook Google+ Twitter

Kevin Skinner - największy talent Ameryki?

Po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie, że nie to piękne, co naprawdę piękne, ale to co się ludziom podoba. Program amerykańskiej telewizji potwierdził również, że Amerykanie mają bardzo nietypowe upodobania.

Kevin Skinner w portalu YouTube / Fot. YouTubeProgram „America’s got talent” przez kilka ostatnich tygodni przykuwał do telewizora miliony telewidzów, którzy z podnieceniem obserwowali zmagania jego uczestników. Długotrwale eliminacje wstępne ściągnęły niezliczoną liczbę utalentowanych mieszkańców USA. Każdy z nich, poza nadzieją na występy w Las Vegas, pragnął za wszelką cenę wygrać nagrodę główną miliona dolarów.

Końcowe etapy konkursu talentów były zatem na najwyższym poziomie. W czasie półfinału kolejni wyselekcjonowani, domorośli artyści prezentowali bardzo pomysłowe i zaawansowane przedstawienia. Podczas zakończenia atmosfera w studio była naprawdę podniecająca. Jury miało trudności z wskazaniem jedynego, najbardziej obiecującego artysty estradowego. Ostatnie zdanie pozostało zatem w rękach telewidzów, którzy telefonicznie głosowali na swoich ulubieńców. Ich wybór okazał się jednak zupełnym zaskoczeniem. Finał programu przyniósł niezwykle zadziwiające zakończenie. Pierwszego miejsca nie zdobyła piękna śpiewaczka o anielskim głosie, czy grupa niezwykle pomysłowych perkusistów, ani nawet duet akrobatyczny żonglujący płonącymi gitarami. Żaden z tych talentów nie przypadł do gustu amerykańskiej widowni. Bezkonkurencyjnym zwycięzcą programu „Ameryka’s got talent” okazał się nie kto inny, jak tylko bezrobotny, były łapacz kurczaków z Kentucky.

Kevin Skinner, zaśpiewał ze łzami w oczach kilka rzewnych piosenek przy akompaniamencie swojej gitary. I wygrał milion dolarów oraz roczny kontrakt na występy w Las Vegas.
Zdaniem samego jury w składzie: David Hasselhoff, Sharon Osbourne, Piers Morgan, pan Skinner nie zaprezentował dobrego głosu. Nawet jego wygląd od początku pozostawiał bardzo wiele do życzenia. Co zatem zachwyciło Amerykanów, którzy oddali na niego największą liczbę głosów?

Kevin ma w sobie to “coś”, co pochłania publiczność od momentu, kiedy pojawi się na scenie, skomentował jeden z jurorów. Niektórzy z obserwatorów wątpią jednak, czy faktycznie będzie to wystarczające, żeby Skinner zrobił karierę artystyczną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.