Facebook Google+ Twitter

Kibic z Irlandii nie żyje. Ciało Jamesa Nolana znaleziono w Brdzie

"Ciało, które znaleziono w rzece Brda w Bydgoszczy, należy do zaginionego w weekend Irlandczyka" - wynika ze wstępnej identyfikacji zwłok. Zaginionego kibica, Jamesa Nolana poszukiwano od kilku dni.

 / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy Irlandzkiego kibica Jamesa Nolana, który zaginął w Bydgoszczy w okolicach Starego Rynku poszukiwała policja, strażacy oraz przyjaciele. Dziś rano, kilkadziesiąt metrów od miejsca zaginięcia, znaleziono w rzece jego ciało.

Dziś wieczorem dotrzeć ma do Polski jego ojciec oraz, być może, matka i wuj. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, której celem jest wykluczenie wersji o ewentualnym zabójstwie lub udziale osób trzecich. Jak podaje TVN24 wszystko wskazuje na to, że irlandzki kibic zginął tragicznie wskutek nieszczęśliwego wypadku.

James Nolan przyjechał do Polski na Euro 2012. Około godz. 1.30 w nocy z soboty na niedzielę odłączył się od swoich rodaków w okolicach Starego Rynku. Gdy nie wrócił do hotelu na Osiedlu Leśnym, przyjaciele zawiadomili policję.

Zdjęcia i rysopis zaginionego przekazano patrolom policyjnym. Widzieli je także taksówkarze, kierowcy autobusów i motorniczy tramwajów. Sprawdzano szpitale, a także piwnice, strychy i pustostany na bydgoskiej starówce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Mak
 • Mak
 • 21.06.2012 16:31

Współczucie dla Rodziców. Przestańcie wypisywać takie bzdury. Dopóki nie dosięgnie każdego z nas takie doświadczenie jakie dotyka rodziców Irlandczyka , nie wiemy co to znaczy , jaki teraz czują ból . Nie można być takim zatwardziałym. Zaznaczam,ze nie jestem opcji PO czy PiS. I proszę nie opluwać mego komentarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Smutna wiadomość! W obcym kraju zawsze trzeba się trzymać swojej grupy, lub znajomego, który zna drogę! Nie wolno też po ciemku, po wypiciu alkoholu, pójść kąpać się do rzeki. Miejmy nadzieję że policja wkrótce wykryje powody tego smutnego futbalowego wypadku. Składam wyrazy serdecznego współczucia rodzinie denata.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Miłka
 • Miłka
 • 21.06.2012 09:10

Najpierw reklamy z alkoholem mamią ludzi by pić - dużo pić bo to biznes ogromne pieniądze - no a póżniej mamy tragedię .Młody Irlandczyk znalazł śmierć w Polsce dobra reklama by nigdy tu nie przyjeżdzać !

To nasz Sejm za rządu Tuska; dopuścił reklamy alkoholu w TV. To oni powinni odpowiadać za tą śmierć!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać po komentarzach niektórym się wydaje, że ich chęć usunięcia aktualnego premiera jest czymś tak ważnym, że w jej imię można nie szanować absolutnie niczego.
Nieważne czy ktoś tragicznie zginął, nieważne czy była jakaś katastrofa, czy to był mecz, wypadek, czy cokolwiek innego. Oni zawsze i wszędzie muszą pisać tylko o jednym.

A co do owego "lekkomyślnego zachowania rodziców", to mając 21 lat ktoś już nie jest dzieckiem i może robić co zechce.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Zbigniew Kowalewski
"Czy istnieje związek między popieraną przez FIFA kampanią reklamową piwa marki sponsor a tą śmiercią? Nie potrzebuję odpowiedzi na to pytanie, tylko dziwię się rodzicom, że puścili chłopaka wiedząc, co będzie wyprawiał z kolegami pomiędzy meczami. Przerażający brak troski i przewidywania. Liczy się tylko kasa?"

Myli Pan FIFĘ z UEFĄ.
Wie Pan więcej niż Pytia.
Pyta Pan o kasę?
A właściwie o co Pan pyta?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 20.06.2012 23:33

Czy istnieje związek między popieraną przez FIFA kampanią reklamową piwa marki sponsor a tą śmiercią? Nie potrzebuję odpowiedzi na to pytanie, tylko dziwię się rodzicom, że puścili chłopaka wiedząc, co będzie wyprawiał z kolegami pomiędzy meczami. Przerażający brak troski i przewidywania. Liczy się tylko kasa?

Komentarz został ukrytyrozwiń
maksiak
 • maksiak
 • 20.06.2012 21:19

@Ad Rem - o czym ty idioto piszesz ? - jakie frustracje ? tu mówi się o durnym rządzie PO PSL i tym że na lata przez ten durny rząd tracimy dobrą reputację! tylko dlatego że niewinni ludzie giną i nie potrafią utrzymać porządku. Zadymy Rosjan mogą skutecznie wystraszyć turystów z zachodu!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 20.06.2012 20:29

Czy doprawdy zwolennicy PiS to ludzie wierzący ? Na litość boską , macie inne strony na wyrzucanie swoich frustracji .
Zginął młody człowiek , oddajcie mu szacunek .
Nie opluwajcie innych nacji .
Sobie wystawiacie świadectwo .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rem
 • Rem
 • 20.06.2012 20:15

Będą tu tylko przyjeżdżać kibole z Rosji i zadymiarze z Niemiec.Dla nich władze tego kraju są bardzo łaskawe.Nawet ich święta narodowe mogą tu sobie obchodzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam bardzo, ale o czym Wy w ogóle piszecie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.