Facebook Google+ Twitter

Kibice i internauci krytykują otwarcie Stadionu Narodowego

Ogromne utrudnienia komunikacyjne w okolicy stadionu, brak zasięgu, niedociągnięcia na imprezie czy zamieszanie z akredytacjami dla dziennikarzy - to tylko niektóre z uwagi po wczorajszym otwarciu obiektu.

 / Fot. Przemysław Jahr, Domena publiczna http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Stadion_Narodowy_w_Warszawie_20120122.jpg&filetimestamp=2012012407182"Oto jestem". Pod takim hasłem wczoraj w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie Stadionu Narodowego. Największą polską arenę na Euro 2012 odwiedziło w tym dniu ponad 75 tysięcy osób. Opinie po inauguracji są podzielone. Kibice i internauci nie szczędzili słów krytyki.

Zobacz także: Galeria zdjęć z koncertów na otwarcie Stadionu Narodowego

Problemy pojawiły się już przy samym wejściu na imprezę inauguracyjną. Kto nie przestudiował wcześniej regulaminu, mógł być rozczarowany. Na imprezę nie były wpuszczane osoby, które miały ze sobą aparat fotograficzny powyżej 5 Mpix. Informowaliśmy o tym wczoraj w materiale. "Już wszystko wiem:D. Gdy będę chciał jeszcze kiedyś wejść na teren stadionu, to wpierw muszę w internecie znaleźć stronę NCS, potem znaleźć regulamin, i znaleźć odpowiedni pkt regulujący sprawy wnoszenia sprzętu:D. Spoko, już sobie drukuje plakat ze ścieżką postępowania na przyszłość:D. Po prostu jestem głupi, ze nie wpadłem wcześniej na pomysł wejścia na stronę NCS, przecież to oni rządzą stadionem, ehh, jak ja mało jeszcze wiem:D. I w TV, radio i na bilbordach pisali o tym by wchodzić na strony NCS:D" - pisze jeden z internautów na profilu facebookowym Stadionu Narodowego.

Problemy mieli także dziennikarze. Okazuje się, że telefony komórkowe traciły zasięg. Część akredytacji zgubiła się. Na wyrobienie nowej trzeba było sporo zaczekać, ponieważ skończył się papier w drukarce.

 / Fot. Happa, Creative Commons 3.0 http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Uruchomienie_oswietlenia_Stadionu_Narodowego_w_W-wie.JPG&filetimestamp=2011Okazuje się, że to nie jedyne problemy z jakimi spotkali się odwiedzający obiekt. Internauci alarmowali, że na krzesełkach znajdowała się warstwa pyłu. "Kolega w pracy opowiadał, że jak się weszło na szczyt schodów (które notabene były za wąskie), to można było dostać zawrotów głowy. Niestety, podczas tych zawrotów, gdy się chciało złapać za barierkę, trzeba było się mocno wychylić do przodu, ponieważ znajdowała się za nisko, aby można było się jej złapać stojąc. Wspominał też o brudnych, zapylonych siedzeniach i o stewardach, którzy nakazywali usunięcie się z pustych schodów, żeby nie blokować przejścia" - podsumowuje inny internauta.


Na ogromne utrudnienia komunikacyjne narzekali mieszkańcy sąsiednich ulic - podaje TVN Warszawa. Przewodniczący Rady i Zarządu Osiedla Kamionek rozumie intencje zmian, ale jego zdaniem wprowadzenie całkowitego zakazu parkowania i postoju na ulicach, na których codziennie mieszkańcy parkują swoje samochody uderza najbardziej właśnie w mieszkańców. Bez korków nie obyło się także po zakończeniu imprezy. Stanął Wał Miedzeszyński, Wisłostrada i aleja Waszyngtona.

Część z osób krytykowała także samą imprezę. Według internautów zabrakło zagranicznych zespołów. Większych emocji spodziewają się na majowym koncercie zespołu Metallica, który wystąpi na Bemowie. Opóźniony był nawet pokaz fajerwerków.

Zobacz także: Galeria zdjęć z otwarcia Stadionu Narodowego

Jak mówi przysłowie złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Ale czy w obliczu tylu niedociągnięć można mówić o przypadku? Niestety naszych wątpliwości nie jest w stanie rozwiać rzeczniczka prasowa Narodowego Centrum Sportu, która dziś jest niedostępna.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

roman kożmiński
  • roman kożmiński
  • 31.01.2012 05:08

Bardzo głupie pytanie Panie Wink ! A nie chcę na nie głupio odpowiadać ;bo nie chcę być niegrzeczny....

Komentarz został ukrytyrozwiń
roman kożmiński
  • roman kożmiński
  • 31.01.2012 05:08

Bardzo głupie pytanie Panie Wink ! A nie chcę na nie głupio odpowiadać ;bo nie chcę być niegrzeczny....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do roman koźmiński - czy byłby Pan tak miły i powiedział nam ile stadionów (i w ogóle jakichś wielkich obiektów) powstało za innych rządów?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla prostych ludzi widze, ze sie, podobal , a niedocia,gnie,cia zupelnie im nie przeszkadzaja, , ja mam tylko zastrzezenia co do tego filmiku , i nic nie pokazal , nielicza,c fajerwerkow , ale nowy rok to wiem ze stolica juz dawno witala i ogla,dalem z wielu miast . Myslalem ze pokaze (Stadion Narodowy) a taki filmik to kazdy prostak potrafil by zrobic , rozumie, ze wina tkwi w tym ze nie wpuszczano z ponad 5.mp. tylko dlaczego , tego juz sie, nie dowiedzialem , wiec mija sie, takie otwarcie z celem , po prostu plama klapa otwarcia ale komys sie, podobalo .???

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 30.01.2012 20:59

Stadion jest piękny , otwarcie zachwyciło 75 tysięcy ludzi minus pisowska brać , której nic się nie podoba . Co to za smutne plemię !

Komentarz został ukrytyrozwiń

No bo to jest Wspaniały Stadion Narodowy na miarę naszych możliwości... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lemingi w akcji! :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 J23
  • J23
  • 30.01.2012 18:14

Jarek nie przecinał wstęgi z Rydzykiem i to jest ten rąbek spódnicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 30.01.2012 17:54

@ Autorze , na litość boską , nie przynudzaj ! TRZEBA BYŁO NIE IŚĆ - Kto szuka niedociągnięć ? smutas malkontent . Mam nadzieją ,że już nie zaszczycisz swoją obecnością Narodowego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeden syf i malaria - wszystkko do d...

- ... ogromne utrudnienia komunikacyjne... zabrakło zagranicznych zespołów.... się weszło na szczyt schodów... to można było dostać zawrotów głowy...Opóźniony był nawet pokaz fajerwerków...telefony komórkowe traciły zasięg....przecież to oni rządzą stadionem,
- sabotaż, postkomuna, ruska agentura, spisek, zdrada i antypatriotyczne działanie wrażych sił.
Nalezy złożyc doniesienie na ONYCH o podejrzeniu popełnienia przstępstwa , na dwód czego istnieje pendrive pani Fotygi http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,10402813,Tajemniczy_pendrive_Anny_Fotygi.html" ,
do pomocy ściągnąc Kusego wraz z Twardowskim zeby przeniesli stadion na Żoliborz; nie będzie blokował Saskiej Kępy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.