Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10727 miejsce

Kibice Polonii pucowali swój stadion

W czwartek odbyła się akcja „Wypucuj sobie bilet”, mająca na celu umycie krzesełek na trybunach warszawskiego klubu Polonii. Do pomocy pracownikom klubu zostali zaproszeni kibice stołecznej drużyny.

plakat reklamujący akcję kibiców / Fot. P.Jaguśakcja trwa!/fot. dzięki uprzejmości ksppolonia.pl / Fot. Wojtek KosteckiRozpoczęcie sprzątania przewidziane było na godzinę 15. Fani zgodnie z prośbami zjawili się na swoim obiekcie z własnymi wiaderkami i szmatkami. Na stadionie dostępne były płyny do mycia krzesełek. KSP Polonia Warszawa zapewniła kibicom napoje w postaci wody mineralnej.

Kibice dopisali. Na K6 przybyło ich ponad 100 osób. W zaledwie 30 minut wypolerowali 1911 krzesełek na popularnym Kamyku. Tylko godzinę zajęło im wyczyszczenie o wiele większej Trybuny Głównej (4470 miejsc siedzących). Wraz z kibicami do akcji przyłączyli się pracownicy administracji, działu marketingowego, a także twórcy stron poświęconych klubowi. Wśród czyszczących dojrzeć można było legendę Polonii- Igora Gołaszewskiego.

do pracy../fot. dzięki uprzejmości ksppolonia.pl / Fot. Wojtek Kosteckipraca wre/fot. dzięki uprzejmości ksppolonia.pl / Fot. W. KosteckiPodczas pracy panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy starali się jak najlepiej wykonać powierzone zadanie. - To nie jest zwykła praca. To praca dla naszego ukochanego klubu - mówił mi jeden z kibiców. - Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zrobić coś zarówno dla siebie, jak i dla KSP Polonia Warszawa. Takie wspólne przedsięwzięcia mają na celu nie tylko podejmowanie wspólnych działań na rzecz klubu, ale również integrację środowiskową kibiców Polonii.

Każda osoba, która poświęciła swój czas i siły na pomoc w pracach porządkowych na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej otrzymała nagrodę. Był nią bilet za symboliczną złotówkę na jedną z trybun na sobotni mecz z Wisłą Kraków. Osoby nie mogące pozwolić sobie na zakup drogiej wejściówki - najtańsza była w cenie 30 zł - dzięki udziałowi w akcji będą mogły obejrzeć mecz na żywo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Świetna inicjatywa :) naprawdę bardzo pomysłowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.