Facebook Google+ Twitter

Kibice Spójni Stargard zdecydowali: bilety w cenie 12 i 8 złotych

KS Spójnia Stargard Szczeciński ogłosił cennik biletów na mecze stargardzian w I lidze koszykarzy w sezonie 2009/10. Co ciekawe, o wysokości cen biletów zdecydowali... kibice.

Prezes Spójni Marek Kisio. / Fot. Paweł MajchrzakPodobnie jak przed poprzednim sezonem, zarząd Spójni Stargard w ręce kibiców oddał decyzję o cenie biletów w nadchodzących rozgrywkach. - W zeszłym roku takie rozwiązanie się sprawdziło. Oczywiście chciałbym, żeby kibice wzięli pod uwagę, że w I lidze wzrosną koszty utrzymania zespołu, choćby przez dalsze wyjazdy, inne wymogi licencyjne czy wzrost liczby sędziów prowadzących spotkanie do trzech - mówił kilka tygodni temu prezes Spójni, Marek Kisio.

Tak kibice Spójni wspierali swój klub w walce o awans na zaplecze ekstraklasy. Dziś to oni zdecydowali o wysokości cen biletów na mecze stargardzian. / Fot. Paweł MajchrzakFani stargardzkiego klubu potraktowali słowa prezesa bardzo poważnie, a na internetowym forum kibiców rozgorzała dyskusja. Dość szybko padła propozycja, wydająca się być rozwiązaniem, które klub mógłby zaakceptować:
"12/8 zł normalne/ulgowe wydaje się kwotą niewygórowaną" - napisał DJ Boro. Podobnego zdania był Predazzo: "Normalne podniósłbym o 2 złote, a ulgowe o złotówkę w stosunku do poprzedniego sezonu [8 i 5 zł - przyp.red.]. 10/7 zł jest to wg mnie opcja minimalna, 12/8 zł to też dobra cena". "Podpisuję się pod propozycją: 12 zł i 8 zł brzmi rozsądnie - tym bardziej, że będziemy oglądać drużynę walczącą o wyższe cele niż utrzymanie" - tak powyższe propozycje skomentował SCisk (pisownia oryginalna).

Dziś klub ogłosił, że w sezonie 2009/10 cennik biletów prezentował się będzie w następujący sposób:
1. Bilet normalny - 12 zł.
2. Bilet ulgowy (za okazaniem legitymacji uczniowskiej lub studenckiej; bilet ulgowy przysługuje emerytom i inwalidom przy najmniej II klasy inwalidzkiej) - 8 zł.
3. Karnet (obowiązuje na rundę zasadniczą, ewentualnie na mecze play-off i mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski) - 200 zł.
Dzieci do lat 7 wpuszczane będą na mecz tylko i wyłącznie pod opieką rodziców i mają wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.