Facebook Google+ Twitter

Kibice Widzewa z Kutna wspierali WOŚP

Członkowie fanclubu Widzewa Łódź z Kutna aktywnie włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując licytacje internetowe, oddając krew oraz biorąc udział w turnieju piłkarskim.

Widzewiacy z Kutna wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już po raz trzeci. Podczas XVII finału, na rzecz fundacji udało im się zebrać 647,17 zł, a rok później 6.934,24 zł.

Aukcje internetowe zorganizowane w ramach wsparcia WOŚP przez sympatyków łódzkiego klubu z Kutna, potrwają do końca lutego. Pośród wystawionych przedmiotów są różne gadżety (szaliki, vlepki, smyczki, kubki, kalendarze itp.), a gratką dla wszystkich kibiców piłki nożnej będzie z pewnością zaproszenie z półfinałowego meczu o Puchar Europy z 1983 roku pomiędzy Widzewem a Juventusem Turyn.

Wszystkie aukcje dostępne są pod adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/my_page.php?uid=12240181&p=0&gr_id=3919

W akcji oddania krwi uczestniczyło 127 mieszkańców Kutna, co jest jednym z najlepszych wyników w województwie łódzkim. Kibice wsparli tą formę pomocy po raz drugi. Z kolei w turnieju piłkarskim o Puchar WOŚP, fani Widzewa zagrali w koszulkach z napisem: "Na mecze jeździmy, w piłkę nożną gramy i Wielką Orkiestrę wspomagamy!!!". Wynik sportowy był w tym przypadku, rzecz jasna, sprawą drugorzędną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

mnich1
  • mnich1
  • 13.01.2011 11:25

Typy na każda Lige http://www.typ-dnia.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Członkowie fanklubu Widzewa pokazali klasę na ustawce, ciekawie uczcili zbiórkę .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.