Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27741 miejsce

Kibice wymienią kapsle na sektorówkę

Sponsor strategiczny Śląska Wrocław postanowił zawrzeć układ z kibicami. Marka Piast w zamian za 600 kilogramów kapsli (300 tysięcy sztuk), ufunduje flagę "sektorówkę", czyli dużą flagę, która podczas meczów na nowym stadionie będzie wciągana nad "trybunę za bramką".

Od przeszłego sezonu WKS Śląsk Wrocław będzie grał na nowym stadionie przy ul. Śląskiej. / Fot. Bartosz Senderek - Akcja ta ma wspierać najbardziej lojalnych kibiców Śląska i jest związana z nowym stadionem. Głównym celem akcji jest zapewnienie kibicom "super-narzędzia" do kibicowania na nowym stadionie. Akcja polega na tym, że wszyscy kibice z Dolnego Śląska będą mieli za zadanie zbieranie określonej ilości kapsli w zamian za które otrzymają nową flagę sektorową na nowy stadion - tłumaczył podczas czwartkowej konferencji Łukasz Kwiatkowski, brand manager Marki Piast. - Sektorówkę projektuje Stowarzyszenie Wielki Śląsk według projektu wybranego przez kibiców. Marka Piast będzie sponsorowała tylko produkcję tego materiału - dodał Kwiatkowski.

Kibice by wymienić kapsle na nagrodę w ciągu 3 miesięcy muszą uzbierać ich 600 kg czyli 300 tysięcy sztuk. Ilości te nie są przypadkowe, zostały opracowane w oparciu o statystyki związane z ilością kibiców i wypijanego piwa. - Znamy ilość kibiców zrzeszonych w fanklubach, znamy też ilość piwa, którą wypija lojalny konsument - mówiła z uśmiechem Anna Jadczak z grupy Carlsberg Polska. - Cel jest ambitny, ale realny - uzupełnił Łukasz Kwiatkowski.

Kapsle od kibiców zbierane będą podczas meczów rozgrywanych przez Śląsk na własnym obiekcie. Po każdorazowej zbiórce kapsle będą ważone, a spiker poda ile kilogramów już zostało zebranych.

Akcja zbierania kapsli skierowana jest nie tylko dla kibiców z Wrocławia. Przedstawiciele Piasta zachęcają do zbierania kapsli także kibiców zrzeszonych w fanklubach Śląska w całej Polsce. Na nich czeka specjalna nagroda. Fanklub, który będzie miał największy wkład w zbiórkę otrzyma 300 litrów piwa do wykorzystania w ramach klubowej imprezy. - Stowarzyszenie Wielki Śląsk od początku swojej działalności stara się promować fankluby. Dla tych kibiców każdy mecz jest wyjazdem. Są kibice, którzy na mecz do Wrocławia dojeżdżają aż 100 km. Akcja Piasta spowoduje, że rywalizacja pomiędzy fanklubami będzie jeszcze większa niż dotychczas a na koniec sezonu najaktywniejszy fanklub może liczyć na fajną imprezę na które zapewne pojawią się piłkarze - komentował Przemysław Piwowarski ze stowarzyszenia Wielki Śląsk.

To jednak nie koniec atrakcji dla kibiców Śląska, jakie w tej rundzie przygotował dla nich klub. - Śląsk Wrocław ogłasza casting do którego zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu. Chcielibyśmy, żeby nasi kibice pojedynczo lub w formie całych rodzin wysyłali do nas zdjęcia. Wybrane przez nas osoby zostaną zaproszone do specjalnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia wykonane podczas sesji wykorzystamy do działań promocyjnych klubu, a dla tych kibiców oprócz faktu pomocy i obecności na materiałach klubowych ufundujemy upominki oraz karnety na mecze Śląska na nowym stadionie - mówił Jacek Kubiak, szef marketingu Śląska.

WKS Śląsk Wrocław rundę wiosenną rozpocznie 4 marca meczem z Cracovią. Zaplanowany na najbliższy weekend wyjazdowy mecz z Jagiellonią Białystok zgodnie ze wcześniejszymi informacjami z powodu niesprzyjających warunków pogodowych został przełożony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.