Facebook Google+ Twitter

Kibicu, zapraszamy do Krakowa!

Szczęśliwcy, posiadający bilety na mecze Euro, z niecierpliwością oczekują pierwszego gwizdka. Nie każdemu jednak dopisało szczęście. Gdzie kibicować, by choć trochę poczuć się jak na stadionie? W krakowskiej Strefie Fan!

Dzisiaj, na krakowskich Błoniach, rozpoczął się montaż Strefy Fan. Włodarze Krakowa zapewniają, że lepszej atmosfery nie będzie nigdzie indziej. Strefa Fan będzie zajmowała powierzchnię 150 x 300 metrów. Ten obszar otoczony zostanie podwójnym ogrodzeniem.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa każdy wchodzący na teren Strefy będzie sprawdzany pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów. Nie będzie można także wejść, posiadając odzież lub elementy określające przynależność do klubów sportowych. Wstęp do Strefy, która działać będzie od 8.06 do 1.07, będzie bezpłatny dla każdego.

Strefa Różnorodności


Hasłem przewodnim krakowskiej Strefy Fan, będzie wielokulturowość. W czasie działania Strefy, promowana będzie idea kulturalnego kibicowania i poszanowania dla różnorodności. Partnerem akcji, prowadzonej w ramach "Strefy Różnorodności" w Krakowie, będzie Stowarzyszenie "Nigdy Więcej".
Strefy Różnorodności to część Programu Odpowiedzialności Społecznej UEFA Euro 2012. Program ma na celu eliminacje rasizmu i dyskryminacji, nie tylko na stadionach. W całej Polsce, a także na Ukrainie, można spotkać plakaty, promujące ideę tolerancji, a wybrane punkty, oznaczone naklejkami RESPECT Diversity, deklarują się jako tolerancyjne, otwarte na wielokulturowość i różnorodność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.