"Kicker": Robert Lewandowski w jedenastce 17. kolejki Bundesligi!

Napastnik Borussii Dortmund i reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, znalazł się w jedenastce 17. kolejki Bundesligi magazynu "Kicker". To czwarte tego typu wyróżnienie dla "Lewego", w rundzie jesiennej obecnego sezonu.

Robert Lewandowski - czyżby król strzelców Bundesligi w sezonie 2011/2012? / Fot. EPA/PATRICK SEEGERPrzypomnijmy, że Lewandowski zdobył dwie bramki i zaliczył asystę, w meczu pomiędzy jego Borussią Dortmund, a zespołem SC Freiburg.

Zobacz bramkę Lewego!

Napastnik Dortmundczyków, swojego pierwszego gola strzelił już w 7. minucie spotkania, po znakomitym podaniu Kagawy. W II połowie meczu zaliczył asystę przy golu Grosskreutza, a ten odwdzięczył mu się chwilę później i Polak umieścił piłkę w siatce po raz drugi. Ekipa z Zagłębia Ruhry wygrała to spotkanie 4:1.