Facebook Google+ Twitter

Kiedy i gdzie darmowy nordic walking w Poznaniu?

Prawie 100 osób wzięło udział w pierwszym bezpłatnym treningu nordic walking na poznańskim Morasku. Tych, którzy wakacje planują spędzić w mieście, organizatorzy zapraszają na kolejne spotkania, które odbywać się będą aż do końca sierpnia.

nordic walking / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Nordic_walking_Sauvak%C3%A4vely%C3%A4_Vallilassa_H8261_C.jpg&filetimestamp=20081116180215Jeszcze przed pierwszymi warsztatami organizatorzy zapowiedzieli, że jeżeli kurs spotka się z zainteresowaniem chodziarzy, odbywać się będzie częściej niż raz na dwa tygodnie, jak początkowo zakładano. Jak mówi Natalia Pęcak, koordynator akcji: - Jeżeli frekwencja na najbliższych spotkaniach utrzyma się na podobnym poziomie, mogę śmiało potwierdzić, że będą one organizowane w odstępie cotygodniowym.

A najbliższe warsztaty już w sobotę 10 lipca na Kampusie Morasko w Poznaniu (róg ul. Umultowskiej i Huby Moraskie, nad stawem koło Wydziału Fizyki UAM), kolejne w niedzielę 25 lipca i tak systematycznie co dwa tygodnie aż do odwołania. Podobnie jak na pierwszym spotkaniu kurs poprowadzi Joanna Gronikowka, instruktor rekreacji ruchowej. Część teoretyczna potrwa ok. 30 min. i będzie wstępem do części praktycznej, czyli półtoragodzinnego marszu. Start o godzinie 11.

Tym, którzy chcieliby wziąć aktywny udział w treningu, jednak nie posiadają odpowiedniego sprzętu, organizatorzy będą bezpłatnie wypożyczać kijki do Nordic Walking. Takich zestawów będzie ok. 30-40. Przewidziano także nagrody - kije i sportowe koszulki.

Z racji bardzo dużego zainteresowania organizatorzy proszą o telefoniczne lub mailowe rezerwowanie kijków u Natalii Pęcak: 061 622 90 11, n.pecak@inotel.pl. Wszystkie informacje na temat dat i miejsc spotkań na bieżąco zamieszczane będą na stronie internetowej organizatora, firmy telekomunikacyjnej Inotel.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.