Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1126 miejsce

Kiedy i jaka będzie śmierć Internetu?

cyt."...wszystko, co robisz, czytasz lub piszesz na portalach internetowych gigantów, jest metodycznie rejestrowane przez te firmy. Następnie dane są odsprzedawane lub wykorzystywane..."

 / Fot. brakTo, że Internet zginie dla wielu ekspertów jest już nieomal pewne.
Globalizacja naszego Świata przez prywatne firmy-molochy i rządy kilku państw w wielu dziedzinach życia dotyka nas już od lat. To samo dzieje się z Internetem, rządzi nim kilka firm oraz rządy państw, które tak jak np. rząd Chin niedawno zdecydował o zablokowaniu Internetu.
Jean Marc Dupuis napisał, cyt. „…W razie blokady konta, w świetle prawa nie dysponujesz żadnym sposobem, by dowiedzieć się, dlaczego konto zostało zablokowane, nie masz żadnego środka odwołania. Nie wiesz zupełnie, co zrobić, by przywrócić komunikację... „ oraz „…Nic Ci nie przyjdzie z protestów. Twój dostawca usług internetowych wytłumaczy Ci, że oczywiście robi to dla Twojego dobra. I aby uchronić Cię przed zagrożeniami płynącymi z informacji niezatwierdzonych przez władze, zdecyduje o zablokowaniu wiadomości…”

Zainteresował Cię ten temat, jeśli tak to zapraszam do poczytania całego, ważnego tekstu autorstwa Jeana Marca Dupuis. Zapraszam na tę stronę: śmierć Internetu

Moim zdaniem warto przeczytać, pomyśleć, i po prostu... wiedzieć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.