Facebook Google+ Twitter

Kiedy płyta i koncert Cinema Bizarre w Polsce?

Fani pytają kiedy na polskim rynku pojawi się wreszcie debiutancka płyta niemieckiego zespołu Cinema Bizarre? I kiedy ich koncert w Polsce? Źródła milczą na ten temat, ale można to mniej wiecej obliczyć, korzystając z pewnej analogii...

 / Fot. cinemabizarre.deOdwiedzam różne fora internetowe i strony poświęcone muzyce. Wszędzie widzę powtarzające się pytanie: Kiedy na polskim rynku pojawi się debiutancka płyta niemieckiego zespołu Cinema Bizarre? Popularność i błyskawiczna kariera kwintetu niemieckich nastolatków, obwołanych przez fanów i krytyków muzycznych następcami Tokio Hotel, zaczęła się latem tego roku. Wtedy w niemieckiej stacji muzycznej VIVA pojawił się ich utwór "Lovesongs (They Kill Me)". Klip przez wiele miesięcy królował we wszystkich stacjach muzycznych naszych zachodnich sąsiadów, a nastolatki z całej Europy oszalały na pukncie Cinema Bizarre.

Zespół wydał niedawno swój pierwszy LP, który nosi tytuł "Final Attraction". Jak na razie nie ukazał się on jeszcze w Polsce. Stąd rozgoryczenie i zdenerwowanie fanów, a w szczególności fanek, pragnących mieć album ulubieńców w prywatnej płytotece.

Dostępne źródła milczą na temat daty wydania "Final Attraction" w naszej części Europy. Ale jeśli się dobrze zastanowić, to można przewidzieć kiedy to nastąpi. Jak to zrobić? Otóż przy pomocy pewnej analogii. Pierwszy singiel Tokio Hotel ukazał się latem 2005 roku, a pierwsza płyta "czwórki z Loitsche" - jak zwykło się mówić na nich - jesienią tegoż roku w Niemczech. Miała ona tytuł "Schei". W polskich sklepach pojawiła się na początku 2006 roku.

Możnemy więc zakładać na zasadzie analogii, że w Polsce album "BIizarczyków" ukaże się na początku 2008 roku.

A koncert? Tutaj podobnie jak w przypadku płyty możemy zastosować zasadę analogii. Tokio Hotel koncertowali u nas w kwietniu 2007, a więc trochę ponad rok po wydaniu płyty "Schrei" w Polsce. Zatem należy przypuszczać, że koncert Cinema Bizarre w naszym kraju odbędzie się na wiosnę 2009.

To niewielkie pocieszenie dla fanów. Więc aby poprawić im nieco humor dodam, że Cinema Bizarre moga zawitac do Polski wcześniej. Jeżeli w krótkim czasie osiągną większą popularność od swoich poprzedników z Tokio Hotel to o wiele szybciej ich płyta ukaże się w Polsce i szybciej przyjadą do nas zagrać koncert.

Kibicujmy im i pokażmy, że jesteśmy oddanymi miłośnikami ich muzyki. Wszystko w Waszych rękach, fanki i fani!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Dorotka Binkowska
  • Dorotka Binkowska
  • 23.10.2010 09:59

Oni są extra!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Acha:) Pozdrawiam;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, nie mam nic wspólnego z estetyką kampu. Kampuscholog, tzn. specjalista od sprawy Nataschy Kampusch, porwanej przed 9 laty nastolatki z Wiednia. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sorki, ze offtopic, ale nie mam maila do Ciebie, a jestem ciekaw - czy to, ze jestes kampuschologiem ma cos wspolnego z estetyką kampu? Jesli tak, to musze Cie rozczarowac, ale nie jestem pierwszym i ostatnim:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.