Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13498 miejsce

Kiedy szczepienie może zabić…

"Szczepienie to potworność, fatalne potomstwo błędu i ignorancji. Nie powinno mieć ono miejsca ani w higienie, ani w medycynie" - prof. Chas Rauta dla New York Medical Journal, lipiec 1899.

Ukrywana prawda o szczepionkach

Od dziesięcioleci szczepione były przeciw rozmaitym chorobom całe pokolenia. Sczepieni byli nasi dziadkowie, rodzice i my. Od lat nikt nawet nie dopuścił do nas myśli, że szczepienia nie są tak dobre jak nam mówią i że prawda o nich jest zupełnie inna. Drugą stronę medalu opisuje Ian Sinclair w książce "Szczepienia – niebezpieczne, ukrywane fakty".Kuszenie Adama. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w roli Ewy... / Fot. Michał Hodurek

Chociaż naukowcy twierdzą, że wyłączną przyczyną spadku śmiertelności spowodowanej chorobami zakaźnymi są ogólnoświatowe programy szczepień. Okazuje się, że nie trzeba daleko szukać, by zweryfikować podobne hasła. Oficjalne dane statystyczne mówią same za siebie. Przykładem jest Australia, w której śmiertelność na gruźlicę spadła z 68/100 tys. ludzi w roku 1921 poprzez 49 w 1931, aż do 18 w 1951. Z tym, że walkę medyczno - lekową z gruźlicą w Australii rozpoczęto dopiero po… 1950 roku. Podobnie było w innych krajach świata.

Nadejście ery szczepień BCG (gruźlica) spowodowało niewielki, albo nawet żaden spadek śmiertelności z powodu gruźlicy w Anglii i Walii. W USA do tej pory nigdy nie szczepiono przeciwko gruźlicy, a mimo tego spadek zachorowań na tę chorobę jest dokładnie taki sam jak w Anglii czy innych krajach europejskich, w których masowo szczepionkę tę stosowano - prof. Thomas McKeown, Uniwersytet w Birmingham.

Skrupulatne są także statystyki dotyczące innych chorób jak: ospa, koklusz, polio, szkarlatyna czy błonica, na którą w Ameryce i Europie zachorowalność zaczęła spadać jeszcze przed rozpoczęciem szczepień. Podobnie było w innych przypadkach. W Wielkiej Brytanii spadek śmiertelności na chorobę Hainego - Medina (polio) wystąpił w latach 1950-56 (na dwa lata przed rozpoczęciem szczepień). Znaczny spadek śmiertelności, nawet do 80 proc. dotyczył w tym czasie całej Europy. (…) to jest niewiarygodne jak naukowcy mogą twierdzić, że choroba Hainego - Medina zniknęła po szczepionkach, skoro zniknęła również w innych częściach świata, gdzie szczepienia nie były rozpowszechnione - dr Robert Mendelsohn.

Wszystkie dane, zdaniem szeregu lekarzy, wskazują jednoznacznie, że szczepienia nie miały żadnego wpływu na spadek występowania chorób zakaźnych. Co gorsza, przypadki błonicy we Francji i Danii oraz ospy w Anglii pokazują, że śmiertelność po obowiązkowych szczepieniach wzrosła.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.