Facebook Google+ Twitter

Kiedy wymienić olej? Może o tym przypomnieć sms

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-27 16:07

Większość z kierowców nie wie, kiedy powinni wymieniać płyn hamulcowy, klocki, lub inne niezbędne części eksploatacyjne w swoich samochodach. Kto ma do tego głowę?

Większość wolałaby, żeby o takich sprawach przypominał im serwis samochodowy. Dzięki wprowadzeniu takiej usługi SMS-owej do warsztatów, widoczna jest przewaga nad konkurencją i większe zadowolenie Klientów. Prostym i tanim sposobem dotarcia z informacją do klientów jest wysyłanie paczek SMS.

Przy grupie 2000 klientów, wysłanie przypomnienia SMS o wymianie płynu hamulcowego do 5 proc. klientów i założeniu, że każdy z nich zostawi 100zł w serwisie, może przynieść dochód około 10 000 zł. Nawet mniejsze serwisy mogą osiągnąć podobny miesięczny dochód, wysyłając powiadomienia SMS do większej liczby Klientów.

Powiadomienia SMS posłużą serwisom także do przypominania o okresowych kontrolach pojazdu, wymianie opon, oleju i płynów. A także do informowania o dokonaniu naprawy, możliwości odbioru pojazdu i wystawionych fakturach za świadczone usługi.

Z przeprowadzonych konsultacji wynika, że klienci, którzy mieli okazję korzystać z usług serwisów wysyłających takie powiadomienia SMS, oceniali swoje serwisy jako bardziej profesjonalne i mieli większe poczucie satysfakcji.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.
(Filip Filipowicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.