Facebook Google+ Twitter

Kielce. Innowacyjny projekt europejski już "w drodze"

W roku 2008 Biuro Projektów Aktywizujących Gospodarczo Miasto Kielce planuje uruchomienie nowego innowacyjnego projektu europejskiego o charakterze szkoleniowym pn. „Przygotowanie do wdrożenia przedsięwzięć innowacyjnych”, na który złożą się dwa 7-miesięczne cykle szkoleń, po 80 godzin zajęć każdy.

Przygotowany pakiet zagadnień dotyczyć będzie m.in. analizy potencjału rynkowego, marketingu nowych technologii, strategii komercjalizacji oraz finansowania nowych technologii.

Projekt skierowany jest do pracowników mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MMSP), instytucji około-biznesowych, kadry naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych, studentów wszystkim poziomów studiów, w tym doktoranckich.

Celem projektu jest przygotowanie uczestników do komercyjnego wykorzystania nowych produktów i przedsięwzięć powstających w przedsiębiorstwach.

Program skupia się m.in. na:
- ocenie wartości ekonomicznej produktów, rozwiązań oferowanych przez firmy,
- nabyciu umiejętności przygotowania planu komercjalizacji przedsięwzięcia innowacyjnego,
- przygotowaniu planu wdrożenia dla własnego przedsięwzięcia.

- W związku z tym wskazane jest, by uczestnicy mieli, na co dzień do czynienia z żywymi technologiami, mile widziane są własne, wdrażane przez nich projekty - mówi dla Wiadomości24.pl Olga Darewicz-Uberman z biura Projektów Aktywizujących Gospodarczo Miasto Kielce. - Oczekiwanym rezultatem jest przygotowanie przez każdego z uczestników planu komercjalizacji oraz planu wdrożeniowego przedsięwzięcia innowacyjnego. Następnym etapem będzie ich weryfikacja dokonana przez Komisję Oceny Projektu. Pozytywna ocena stanie się przepustką do skorzystania z infrastruktury Kieleckiego Inkubatora Technologicznego.

***
Osoby zainteresowane wzięciem udziału w przygotowywanym projekcie proszone są o kontakt z Biurem Projektów Aktywizujących Gospodarczo Miasto Kielce pod numerem telefonu (0-41) 36-76-355, drogą e-mailową: inkubator@um.kielce.pl lub osobiście: ul. Piotrkowska 6 (I piętro), 25-510 Kielce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.