Facebook Google+ Twitter

Kielce: pasażer samochodu zasztyletowany na skrzyżowaniu

Do stojącego na skrzyżowaniu samochodu podbiegł nieznany mężczyzna i przez otwarte okno w drzwiach zasztyletował pasażera. W tym samym czasie nieopodal inny mężczyzna podczas bójki został ciężko poraniony nożem.

W nocy z piątku na sobotę, na Al. Solidarności w Kielcach rozegrały się dramatyczne zdarzenia. Najpierw do stojącego na skrzyżowaniu samochodu podbiegł nieznany mężczyzna i przez otwarte okno w drzwiach pasażera zadał kilka uderzeń ostrym narzędziem siedzącemu w aucie 22 letniemu mężczyźnie. Ranny, po przewiezieniu do szpitala, zmarł.

W tym samym czasie, nieopodal, doszło do bójki pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami. Jeden z jej uczestników, 20-letni kielczanin, został ugodzony ostrym narzędziem i przebywa w szpitalu. Wczoraj rozgrywany był w Kielcach mecz pomiędzy Kolporterem – Koroną Kielce a Legią Warszawa.

„Szybka interwencja kieleckiej policji pozwoliła na zatrzymanie kilku osób. Jedna z wersji przyjęta przez policjantów zakłada, że w tych zdarzeniach mogli uczestniczyć pseudokibice. Oprócz tego funkcjonariusze wykonują szereg działań których celem jest ustalenie okoliczności zdarzenia i zatrzymania sprawców" - poinformowała „Wiadomości24.pl” sierżant Karolina Stachura z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Co to się wyrabia w tym kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Po drugie nie można tu mówić o KIBICACH, a bandytach :/"
Dlaczego ? Zanim obleką sie w szaliki są niby normalni, ale w stadzie to bydło które potrafi zabić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Daniel, te spekulacje to przecieki z policji. Hipotezy śledcze. Podają je portale internetowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oranje zgadza się :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz: po pierwsze to spekulacje, dosyć nieodpowiedzialne, ze strony mediów. Po drugie nie można tu mówić o KIBICACH, a bandytach :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten zasztyletowany chłopak to podobno znany kibol Korony, jeden z ważniejszych na tamtejszym stadionie. ktoś kto napadł na jego samochód wiedział kto w nim jedzie. W sumie - mogą to być bandyckie porachunki, podobno z bandytami z Krakowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałem dziś że zrobili to prawdopodobnie kibice Wisły Kraków... :/ [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.