Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22596 miejsce

Kielce. Z policyjnym granatnikiem na strzelnicy

Zadaniem Policji jest m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego podczas zgromadzeń publicznych, w czasie imprez masowych i protestów społecznych. Przywracanie porządku publicznego w przypadkach zbiorowego naruszenia prawa.

 / Fot. Szkoła Policji w KatowicachW Oddziale Prewencji Policji w Kielcach zorganizowano, przy współudziale Szkoły Policji w Katowicach, testy  / Fot. Szkoła Policji w Katowicachtechniczno-użytkowe granatnika oraz przeznaczonej do niego amunicji niepenetrującej, barwiącej.

Można wykorzystywać także granaty łzawiące, oświetlające itp.

 / Fot. Szkoła Policji w KatowicachW prezentacji sprzętu uczestniczyli funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, samodzielnego  / Fot. Szkoła Policji w Katowicachpododdziału antyterrorystycznego Policji w Kielcach oraz Oddziałów Prewencji Policji w Kielcach i Katowicach.

Zajęcia obserwowali komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Rafał Kochańczyk, starszy wykładowca Zakładu Wyszkolenia Specjalnego podinsp. Andrzej Wilisowski oraz wykładowca ZWS kom. Marek Grzebieluch.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.