Facebook Google+ Twitter

Kiermasz Wyrobów Handmade Delicje Artystyczne

Zapraszam serdecznie na Kiermasz Wyrobów Handmade Delicje Artystyczne, który odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2009 roku, w godzinach 12-19, na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie.

Plakat / Fot. Marta DerkiewiczWyroby handmade to przedmioty zupełnie niepowtarzalne, ręcznie wykonywane, oryginalne, tworzone z pasją i uczuciem. Są to pojedyncze egzemplarze rękodzieła. Każda sztuka ma swój charakter i odrębną historię. Szczególnie interesujące są dla osób zakochanych w sztuce, szukających czegoś innego, wyjątkowego, ceniących oryginalność i niezależność twórczą.

Jeżeli jesteś jedną z takich osób, zapraszam serdecznie na Kiermasz Wyrobów Handmade Delicje Artystyczne, który odbędzie się w dniach 29-30 sierpnia 2009 roku, w godzinach 12-19, na Skwerze Kuracyjnym w Sopocie.

Wśród wyrobów ręcznie robionych będzie można znaleźć zarówno wysmakowaną, artystyczną biżuterię, patchwork, ceramikę, decoupage, torby, obrazy, zdjęcia, Vintage i wiele, wiele więcej! Wśród artystów wystawiających swoje rękodzieła znajdują się zarówno pasjonaci-amatorzy, jak też artysci plastycy z dyplomem Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i innych wyższych uczelni. Dodatkową atrakcją jest fakt, że z każdym z twórców będzie można się spotkać i porozmawiać, a może nawet zamówić coś specjalnie dla siebie.

Co można znaleźć na Delicjach Artystycznych? / Fot. Marta DerkiewiczCo można znaleźć na Delicjach Artystycznych? / Fot. Marta DerkiewiczCo można znaleźć na Delicjach Artystycznych? / Fot. Marta Derkiewicz


Więcej informacji na ten temat znaleźć można na: delicje-artystyczne.blogspot.com oraz na marta-derkiewicz.com.

Patronat medialny nad imprezą objęło trojmistocafe.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.