Facebook Google+ Twitter

Kierował po pijaku i bez prawa jazdy. Zabił pasażera

W wypadku w miejscowości Hutków nad ranem zginął 19-letni pasażer alfa romeo. Pijany kierowca trafił do szpitala. Miał we krwi blisko 2 promile alkoholu. Natomiast nie miał prawa jazdy.

 / Fot. policja.plKierujący samochodem alfa romeo 25-letni mieszkaniec gm. Krasnobród rano trafił do szpitala. Jego 19-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Do wypadku doszło w miejscowości Hutków na prostym odcinku drogi. Samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo.

Policja za przyczyny wypadku podaje alkohol, brawura, brak wyobraźni i rozsądku. Kierowca nigdy nie posiadał prawa jazdy Miał miał natomiast orzeczony zakaz kierowania jakimikolwiek pojazdami. Nałożony w 2012 roku zakaz prowadzenia pojazdów sąd orzekł za jazdę pod wpływem alkoholu i obowiązuje do lutego przyszłego roku.

Policjanci przypominają, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i szybkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach! Przypomnijmy, że w długi majowy weekend na polskich drogach zginęło 36 osób, a blisko pół, tysiąca zostało rannych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.