Facebook Google+ Twitter

Kierowca audi wjechał w pawilony handlowe

Dwupasmówka, szybkie audi i być może - brawura. Teraz zostało tylko liczenie strat.

Pawilony po wypadku / Fot. Marcin Kiedrowicz - www.slubice24.plSłubice, centrum miasta. Godzina czwarta rano. Mieszkańców budzi najpierw pisk opon hamującego auta, a następnie głośny huk. Rozpędzone srebrne Audi A8 przejeżdża przez dzielący drogę pas zieleni i wbija się z impetem w pawilony po drugiej stronie ulicy. Najbardziej zniszczona została siedziba Orange, stojące obok biuro nieruchomości i nowy salon fryzjerski.

34-letni mężczyzna, pasażer auta, w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.
Drugi z pasażerów 24-latek wyszedł z wypadku z lekkimi obrażeniami, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia.

Właściciele już szacują straty. / Fot. Marcin Kiedrowicz - www.slubice24.plW chwili obecnej trwa szacowanie strat. Właściciel nowego salonu fryzjerskiego nie doczekał się nawet jego otwarcia. Nie jest to pierwszy wypadek w tej części miasta. Dwa lata temu rozpędzone BMW wjechało w betonową lampę przed budynkiem PKO (50 m od dzisiejszego miejsca wypadku). 3 lata temu rozpędzony motocykl wjechał w sklep Wrangler (100 m od miejsca dzisiejszego wypadku).

I choć w mieście postawiono cztery fotoradary, a dwupasmowa jezdnia na niektórych odcinkach jest monitorowana, to kierowcy dalej chętnie łamią przepisy i jeżdżą za szybko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Plus za tekst regionalny i zdjęcia do tematu. Dodam tylko od siebie, że jeden z pasażeró miał tego dnia wieczór kawalerski. To by wyjaśniało wiele. Niech to będzie przestroga dla pozostałych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.