Facebook Google+ Twitter

Kierowco, kultury!

Mamy dość wulgarnych kierowców. Świadkami ich zachowań są często dzieci. Nie chcemy, aby rodzice uczyli dzieci agresji za kierownicą. Kierowco-więcej kultury!- żądają autorzy kampanii, poświęconej bezpieczeństwu na drogach.

 / Fot. Marta Stawarczyk i Małgorzata KwiecieńKampania społeczna, poświęcona bezpieczeństwu drogowemu, właśnie wystartowała. Akcja piętnuje złe zachowania na drodze. Organizatorzy kampanii piszą: "Mamy dość wulgarnych kierowców. Świadkami ich zachowań są często dzieci. Nie chcemy, aby rodzice uczyli dzieci agresji za kierownicą. Kierowco- więcej kultury!"

Inicjatywa oprócz propagowania bezpieczeństwa i kultury na drogach, promuje młodych artystów, którzy wzięli udział w konkursie na projekt plakatu. Zwycięzców wyłoniło jury, w którym znaleźli się najwybitniejsi przedstawiciele polskiej szkoły plakatu. Nagrodzone prace zaistniały w przestrzeni publicznej. Zwycięskie projekty można zauważyć na billboardach i citylightach w największych miastach Polski. Kampania będzie trwała do połowy sierpnia.


Więcej informacji na stronie www.plakat.edu.pl.

nullnull

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.