Facebook Google+ Twitter

Kierowcy na zamówienie – konwojenci rozbawionych

  • Źródło: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
  • Data dodania: 2006-10-11 10:18

Po dwóch piwkach lepiej nie wsiadać za kierownicę. Ale co zrobić, jeśli auto będzie nam koniecznie potrzebne następnego ranka? Najlepiej zadzwonić po kierowców na zamówienie.

Fot. Słowo Polskie Gazeta WrocławskaCzym zajmuje się firma, w której Pan pracuje?
– Wozimy ludzi ich własnymi samochodami. Jeśli ktoś, z różnych przyczyn, nie jest w stanie prowadzić, a ma auto, to może zadzwonić po nas. Przyjeżdżamy do niego skuterem, który na miejscu składamy i pakujemy do torby o rozmiarach 60 na 80 cm. Torbę zaś wkładamy tam, gdzie przygotował na nią miejsce klient. Zazwyczaj jest to bagażnik. Ale może też być siedzenie pasażera. Nawet szczęśliwi posiadacze maluchów mogą liczyć na naszą pomoc. Warto dodać, że firma jest ubezpieczona i jeśli cokolwiek stałoby się autu, w czasie gdy prowadzi je jeden z nas, to my ponosimy odpowiedzialność.

Jaka jest najczęstsza przyczyna korzystania z Waszej pomocy?
– Są to zazwyczaj ludzie, którzy wybrali się na jakieś przyjęcie i zabawa była tak dobra, że nie mogą prowadzić sami, nie łamiąc prawa. Tutaj trzeba jednak podkreślić, że nasi klienci to w 99 procentach osoby kulturalne i grzeczne. Takie, na które alkohol wpływa tylko rozweselająco. Dlatego nie spotykamy się z przykrymi reakcjami. Nie dzieje się tak, że ktoś w połowie drogi zapomni, że nas wynajął i atakuje. Co więcej, wszyscy, przez swoje nadzwyczajne rozbawienie – że się tak wyrażę – są jeszcze milsi i przyjaźni.

Jesteście chyba pionierami?
– Tak. Nie tylko w mieście, ale w całej Polsce. Działamy tu, ponieważ Wrocław to miasto ludzi otwartych na nowości. Ale i tak budzimy duże zainteresowanie. Kiedyś jeden z nas wybrał się po klienta na wesele. Przyjęcie zostało przerwane i grubo ponad sto osób wyszło zobaczyć, jak składa się skuter. Wszyscy chcieli się też na nim przejechać i z nim sfotografować. Prędko kolega stamtąd nie wyjechał.

rozmawiał
Dawida Krzaczka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dobry pomysł na firme :) gratuluje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

jak sie nazywa ta firma??

Komentarz został ukrytyrozwiń

super sprawa, ale myślę, że w małych miastach nie zbiłoby się na tym kokosów...ale może się mylę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.