Facebook Google+ Twitter

Kierowcy pobili się w stolicy o środkowy pas

W Alejach Jerozolimskich doszło dziś do nietypowego incydentu. Dwóch kierowców, zjeżdżających z lewego pasa i buspasa, pobiło się o pas środkowy. Zjeżdżający z buspasa postanowił dojść swych praw siłą.

Dla TVN Warszawa zdarzenie skomentował Wojciech Pasieczny z warszawskiej drogówki.

Zwrócił uwagę, że napastnikiem nie był mieszkaniec Warszawy, a przyjezdny, który postanowił samodzielnie wymierzyć sprawiedliwość. - Być może w mieście, z którego pochodzi takie zachowanie jest normalne. - Dodaje

Agresja na polskich drogach jest zjawiskiem dość częstym, jak twierdzą policjanci. Pracownicy drogówki często spotykają się z agresją i obelgami ze strony kierowców. Codziennością są także groźby pod kierunkiem funkcjonariuszy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.01.2011 21:25

Jeszcze tylko ułatwić dostęp do broni palnej i " Dziki Zachód " jak nic! Chcąc bezpiecznie podróżować na drogi można będzie wyjeżdżać tylko czołgiem:) Tyle się mówi o demokracji, a gdzie kultura?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oto obraz polskiego kierowcy. A dlaczego tak się zachowują kierowcy. To mnie wydaje się, że zbyt szybką transformację przechodzimy. Bo oto w krótkim czasie w sposób znaczący poprawił się wielu rodakom status materialny. A wiadomo, że najgorzej to z Chama zrobić pana. I mamy odpowiedź na wszechobecne chamstwo. Ryba śmierdzi jak wiadomo od łba, więc rodacy zapatrzeni na zachowanie wybranej przez siebie władzy folgują sobie do woli. Wszak szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.