Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9951 miejsce

Kierunek: stacja narciarska Myślenice

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-21 09:47

Spragnieni zimowego szaleństwa będą mogli już w najbliższy weekend pośmigać w Myślenicach. Na wszystkich czekają odświeżone, zmodernizowane stoki, przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Stok nr 1, długość - 850m, szerokość – 100m, średnie nachylenie – 32% / Fot. M. TurczykStacja narciarska Myślenice posiada również stok dla najmłodszych, a na górę można wyjechać wygodną kanapą. „Jako pierwsze ruszą stok nr 1 o długości 850 m oraz stok nr 4 dla dzieci przy dolnej stacji (50 m długości). Natomiast jeśli warunki pogodowe pozwolą, uruchomione zostaną dwie kolejne trasy” – zapewnia Józef Pasek, zarządca stacji narciarskiej Myślenice.

Pod stokiem znajduje się bezpłatny parking, a bezpośrednio przy dolnej stacji wypożyczalnia i serwis sprzętu. W przerwie pomiędzy zjazdami można ogrzać się i posilić w karczmie na szczycie góry Chełm.

Otwarcie sezonu poprzedziły prace renowacyjne, w wyniku których poprawiła / Fot. M. Turczyk się jakość stoku, co z pewnością wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa narciarzy i snowboardzistów. Ponadto stok został wyrównany na całej długości, zmieniono również profil i nachylenie, dzięki czemu będzie on bardziej dostępny dla początkujących. „Zamiast stać w korkach i tracić czas na dojazdy, wystarczy wziąć narty i przybyć do stacji narciarskiej Myślenice” – dodaje Pasek

W trakcie sezonu przewidziany jest szereg imprez i zawodów, o których informacje będzie można znaleźć już niebawem na www.narty.myslenice.pl oraz na www.myslenice.pl

Stacja narciarska Myślenice

STOK 1
długość
- 850 m
szerokość – 100 m
średnie nachylenie – 32 proc.
K.U.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.