Facebook Google+ Twitter

Kilka słów o gali konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku

6 marca w Kinie Iluzjon odbyła się gala konkursu Dziennikarz Obywatelski 2012 Roku. Dziękujemy wszystkim gościom za sympatyczny wieczór!

 / Fot. Rafał GdakW tym roku gala odbyła się w warszawskim Kinie Iluzjon, na Mokotowie, a nie w Centrum Nauki Kopernik. Zmieniliśmy również godziny imprezy - spotkanie odbyło się wieczorem, w kameralnym foyer, przy lampce szampana i dźwiękach pianina.

Miło nam było poznać laureatów, którzy na co dzień publikują materiały w innych miejscach niż w naszym serwisie. Dziękujemy za tak liczne przybycie i mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce na łamach W24 :-) Szczególne wyrazy sympatii kierujemy w stronę Stanisława Tołwińskiego, który odebrał nagrodę za córkę. Katarzyna Tołwińska zwyciężyła w kategorii "Styl życia", jednak nie mogła przyjechać, ponieważ obecnie przebywa w... Chinach.

Dziękujemy wszystkim Autorom za przybycie! Zwłaszcza tym, którzy nie zwyciężyli w konkursie, a przyjechali, żeby z nami pogawędzić :-) Tomek Osuch przyleciał do nas specjalnie z Londynu! I nie tylko był na gali, ale w czwartek odwiedził nas w redakcji. Tomek Hens 6 marca przybył do nas z Lublina, a Dawid Serafin z Jaworzna. Dziękujemy również laureatom: Adamowi Sęczkowskiemu z Łodzi, Bartłomiejowi Kowalewskiemu z Kielc, Rafałowi Kawalcowi z Rudy Śląskiej, Arturowi Hampelowi z Trójmiasta oraz ekipie warszawskiej: Ani Kołodziejczyk, Mariuszowi Michalakowi, Michałowi Misiorkowi, Dominikowi Lenartowi, Mateuszowi Maksiakowi i Filipowi Chochołowi. Oczywiście, na galę przybyła także Ela Wiejaczka, laureatka ubiegłorocznej edycji, która wraz z Pawłem Fąfarą, członkiem zarządu Polskapresse i redaktorem naczelnym projektu "Polska", wręczyła nagrodę Krzysztofowi Hoffmannowi.

Poza laureatami i Autorami na gali byli także celebryci: Leszek Stanek, Maciej Jachowski, Plich, Lidia Kopania, Anna Oberc i Aleksandra Mikołajczyk. Zdjęcia możecie zobaczyć na Plotku, w Telemagazynie i w serwisie Afterparty.pl.

Sponsorem głównym konkursu było Inversio Financial Group.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

z tego bloga widać, że tłoku tam nie było

Komentarz został ukrytyrozwiń

PiS PiS, panowie blogerzy wolą bawić się we własnej piaskownicy i pisać teksty niż marnować czas na jałowe kłótnie i złośliwości, bo jadem to tu by można zatruć połowę internautów ;)
A swoje przemyślenia na temat gali i samego konkursu opublikowałem już następnego dnia po Gali. Tutaj: http://versuslog.pl/blog/do-roku-podsumowanie/
Miłego czytania

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Anno co do jaj to można poczytać raczej tu: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nikt nie narzeka, zabawa jest przednia i jaja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli jest Pani łaskawa mnie zestawiać z jegomościem Gaetano Archimboldo, to Panią rozczaruję, nie pytałbym tak jak on o wielkość prącia rzeźby, a potem nie narzekałbym na poziom dyskusji na W24.

l

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Weronika Jankowska Dzisiaj 14:03

Co Pani ma na myśli?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe, jakie są upodobania jegomościa ukrytego pod imieniem i nazwiskiem Rafała Migonia

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Gaetano Archimboldo Dzisiaj 12:54 +3 / -1 Jeśli w tym serwisie trwa wymiana komentarzy o posągu nagiego Tezeusza, zapłodnieniu in vitro znanej posłanki, to powyższe i poniższe posty nie odbiegają od temperatury dyskusji na forach W24. Takie to jest miejsce i ludzie tak to traktują

Jakość wymiany komentarzy zależy od wymieniających komentarze. Pierwszy komentarz kogoś ukrytego pod nazwiskiem Gaetano Archimboldo zdradza upodobania. Więc o co chodzi?

Komentarz został ukrytyrozwiń

popatrzyłem sobie na wskazany link i tak jest to samo, czyli laureaci i wręczający. Ani jednego zdjęcia publiczności, tak jakby ktoś chciał ukryć, że imprezę zbojkotowano i nikogo tam nie było oprócz nagrodzonych osób

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli w tym serwisie trwa wymiana komentarzy o posągu nagiego Tezeusza, zapłodnieniu in vitro znanej posłanki, to powyższe i poniższe posty nie odbiegają od temperatury dyskusji na forach W24. Takie to jest miejsce i ludzie tak to traktują

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.