Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25273 miejsce

Kilka słów z Gosią Domańską na temat Sabatu Czarownic 3

W amfiteatrze "Kadzielnia" odbyło się wielkie widowisko estradowe. Całość znakomicie dopełniała scenografia i efekty wizualne na najwyższym poziomie.

Wszystkie gwiazdy zaprezentowały premierowe utwory lub nowe aranżacje znanych piosenek.

Widowisko, które prowadzili: Anna Dereszowska i Andrzej Piaseczny / Fot. Małgorzata DomańskaNa scenie nie zabrakło popularnych wykonawców; m.in. Edyty Górniak, Janusza Radka, Lady Pank, Urszuli, Maryli Rodowicz i kabaretu Paranienormalni.

Występ Urszuli był przyjęty przez kielecką publiczność aplauzem.... / Fot. Małgorzata DomańskaKoncert poprowadziła Anna Dereszowska i Andrzej Piaseczny, który wystąpił w podwójnej roli: piosenkarza i konferansjera. To właśnie jego występ wzbudził wiele pozytywnych emocji, być może także ze względu na fakt, że Kielce to jego rodzinne miasto.Widowisko w pełni udało się organizatorom koncertu. Zadbano o każdy szczegół, aby zadowolić kielecką publiczność.

Gosia z "Piaskiem" / Fot. Z albumu Małgorzaty DomańskiejMałgorzata Domańska, tak jak i w ubiegłym roku, była w sektorze medialnym.

- Publiczność szalała, gdy na scenie pojawiła się Urszula, Edyta Górniak, a najzabawniejszą w Polsce Informację Turystyczną zorganizował kabaret Paranienormalni. Także "Piasek" i Radek"- mówi Gosia Domańska.

Sabat Czarownic 3 w Kielcach [Zdjęcia]

Sabat Czarownic 3 otworzył występ Teatru Akrobatycznego "Ocelot". Zaprezentował się także Kielecki Teatr Tańca, który wykonał etiudę baletową "Spalenie czarownicy", do fragmentu "Święta Wiosny" Igora Strawińskiego.
- Kielecki amfiteatr po raz kolejny wypełnił się po brzegi. Publiczność była zachwycona występami gwiazd - opowiada Małgorzata Domańska.
Edyta Górniak zachwyciła publiczność... / Fot. Małgorzata DomańskaJarosław Panek, czuwał nad całością. W przerwie koncertu z Anną Dereszowską / Fot. Małgorzata Domańska
Mam nadzieję, że w przyszłym roku widowisko Sabatu Czarownic 4, dorówna poziomem tegorocznemu.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.