Facebook Google+ Twitter

Kilka wieści kulturalnych, ze Szczecina

W Szczecinie tyle się dzieje w kulturze, a z niektórych imprez można skorzystać jeszcze dzisiaj.

A więc przede wszystkim, dzisiaj ostatni dzień 24 Festiwalu Polskiego Malarstwa Współczesnego Szczecin 2012 w salach Zamku Książąt Pomorskich. Nie możesz nie zobaczyć tego wydarzenia.

Podobnie z VI Szczecińskim Przeglądem Kabaretów Szpak. I chociaż kabarety w szranki stanęły w sobotę o godz. 18 w Pleciudze, dzisiaj ostatni dzień przeglądu i spotkań z kabaretami. Zobacz program spotkań: http://www.mmszczecin.pl/431913/2012/11/15/vi-szczecinski-przeglad-autorskich-kabaretow-nadlatuje-szpak?category=news

Do 20 listopada trwa 21 Europejski Festiwal Filmów Dokumentalnych DokumentART, szczegółowe kalendarium: http://www.mmszczecin.pl/431773/2012/11/13/startuje--dokumentart-zobaczymy-swietne-dokumenty-i-posluchamy-dobrej-muzyki-program?category=news

Szklana kawiarnia ze Studiem Bałtyk / Fot. Andrzej SadowskiNie możemy też zapomnieć o 40-leciu Studia Bałtyk z Radio Szczecin, nadającemu na 92,0 fm, które z tej okazji przeniosło swoje studio do sławnej szklanej kawiarni na Placu Żołnierza. Mamy możliwość spotkać się z reporterami Studia Bałtyk, zobaczyć jak działa studio i jak wygląda szklana kawiarnia od wewnątrz.

Dzieje się w Szczecinie!, możesz skorzystać jeszcze dzisiaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Grand Prix 24 Festiwalu Malarstwa Współczesnego, zdobyła szczecinianka Katarzyna Szeszycka.
Nagrodę główną dokumentART, ufundowaną przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, otrzymał francuski „Listonosz" w reżyserii Wahida Nazira. Nagrodę Ministerstwa Edukacji, Nauki i Kultury meklemburgii-Pomorza Przedniego, zdobyła polska produkcja „Argentyńska lekcja" w reżyserii Wojciecha Staronia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobacz art: Kilka wieści kulturalnych, ze Szczecina

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.