Facebook Google+ Twitter

Kilka zmian w serwisie Wiadomości24

W poniedziałek 16 stycznia wprowadziliśmy kilka zmian na Wiadomościach24.pl, odświeżyliśmy stronę rankingów, dodaliśmy prezentację wyniku materiału przy tytule oraz drobne poprawki na stronie głównej.

Zmiany w W24 / Fot. PolskapresseW kilku zdaniach przedstawiamy zmiany, które zostały wprowadzone:

STRONA RANKINGÓW

Wygląd rankingów

Poprawiliśmy sposób prezentacji wyników dla rankingu materiałów. W rankingu materiałów dominują teraz informacje dot. materiału, co ma zachęcić przeglądających do wejścia i przeczytania.

Poprawiliśmy sposób prezentacji wyników dla rankingu autorów. W rankingu autorów dominują informacje dot. sylwetki autora oraz jego dorobek w serwisie. Zaprezentowaliśmy tam także kilka ostatnich materiałów autora, co ma zachęcić przeglądających rankingi do ich czytania.

Zmieniliśmy sposób nawigacji na rankingach

Poprawiliśmy czytelność nawigacji i umieściliśmy ją w lewej kolumnie, co powinno ułatwić przeglądanie rankingów. Dodaliśmy także możliwość sprawdzania rankingów w kategorii i podkategorii. Dzięki temu możecie sprawdzać pozycję swoich materiałów w kategoriach i podkategoriach, w których piszecie. A dla czytelnika jest to ciekawy sposób przeglądania serwisu.

Oś czasu (Timeline)

Poprawiliśmy mechanizm wyświetlania wyników prezentujemy teraz aktualne wyniki z bieżącego dnia, tygodnia, miesiąca, roku. Dodaliśmy także możliwość sprawdzenia danych historycznych na pięć okresów wstecz, za pomocą osi czasu, która znajduje się nad rankingiem. Od dziś można śledzić pozycję swoich materiałów na bieżąco, wyniki odświeżane są co godzinę.

Czytaj dalej ---->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Zmiany oceniam pozytywnie. Nawet nie wiedziałem, że przeczytało mnie milion :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciej Kosiedowski
  • Maciej Kosiedowski
  • 17.01.2012 15:34

@Łukasz Sporyszkiewicz
Zauważ, że tekst, który przytoczyłeś potwierdza w zasadzie to, o czym jest mowa w odpowiedzi poradni językowej PWN - że konstrukcja ta w szczególnych przypadkach (np. w oficjalnych komunikatach) jest dopuszczalna. Dlatego dalej nie mogę się zgodzić z tym, co napisałeś - czyli że "nie ma takiego zwrotu". Zwrot ten jak najbardziej istnieje i jest w określonych sytuacjach poprawny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komus to odpowiada a komus nie , jest wolnos i demokracja . Ok.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Maciej Kosiedowski
Niestety, nie mogę się zgodzić z tą opinią. Na jej potwierdzenie proszę link: http://www.polonistyka.fil.ug.edu.pl/?id_cat=294&id_art=1124&lang=pl

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się z opinią Dawida Serafina. Serwis zaczyna mi się kojarzyć z wyścigami szczurów.

@korespondent - masz rację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie za bardzo przemawiają do mnie te czerwone kwadraciki w prawym górnym rogu artykułów z numerem w rankingu. Tak jak Korespondent napisał wcześniej, zaczyna to przypominać "festiwal próżności". Rozumie, że ktoś może lubić tego typu statystyki. Ale przecież już są "najchętniej komentowane" , "najwyżej oceniane" , "największa liczba odsłon". I te osoby, które lubią statystyki mogą się z nimi zapoznać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dobre zmiany w serwisie, można bez problemu zobaczyć jak materiał się pozycjonuje. To chyba normalne, że chce się znać ocenę i popularność materiału.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Maciej Kosiedowski
  • Maciej Kosiedowski
  • 17.01.2012 09:14

@Łukasz Sporyszkiewicz
Zwrot "w dniu dzisiejszym" wcale nie jest niepoprawny. W razie wątpliwości polecam poradnię językową PWN: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=4625

Komentarz został ukrytyrozwiń
hahaha
  • hahaha
  • 17.01.2012 08:16

Prawdziwy survival.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"""korespondent Wczoraj 23:58
Czy to "taniec z gwiazdami" czy serwis informacyjny?
Wkurzają mnie te wszelkie festiwale próżności. Nie pisze się dla POpularności tylko żeby informować o czymś ważnym lub interesującym.""

dobra uwaga... zawiera dwie targające mną sprzeczności... ;))))
Jak w cyrku foka na rybkę, klown na brawa, a dziennikarz na dostrzeżenie dobrej roboty. - z którą to wiąże się popularność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.