Facebook Google+ Twitter

Kilkanaście sekund wystarczy

Kilkanaście sekund wystarczy, żeby uratować komuś życie. Czasem trzeba tylko kilku chwil, żeby pomóc. Dlatego warto zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. I jest okazja...

 / Fot. plakatStudenci Uniwersytetu Warszawskiego w najbliższy weekend (28-29 marca) mogą wziąć udział w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy. Zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc.

Tego typu działania cieszą się dużą popularnością wśród studentów. Pomaganie jest w modzie, oby takich mód było więcej. Kilkanaście godzin kursu z wykwalifikowanym instruktorem to nie tylko okazja do otrzymania kolejnego zaświadczenia i dyplomu. To przede wszystkim szansa na zdobycie potrzebnych umiejętności, które w krytycznej sytuacji mogą okazać się bezcenne. A na co dzień - to pewność, że będziemy potrafili zareagować, gdy ktoś zasłabnie, poparzy się lub zostanie zraniony.

Niezależne Zrzeszenie Studentów UW i Soli Deo UW już drugi raz zapraszają, tym razem na BEZPŁATNY kurs pierwszej pomocy na UW. W ciągu dwóch dni zostanie przeszkolona 30-osobowa grupa chętnych. - To naprawdę niewielki wysiłek, zapewniamy kilkanaście godzin kursu i pełne, profesjonalne przeszkolenie, ale w rzeczywistości umiejętności, które nabędą uczestnicy są bezcenne. Kilkanaście sekund wystarczy, żeby uratować komuś życie - mówi Łukasz Filipek z NZS UW, koordynator projektu.

Zgłoszenia przyjmowane będą jeszcze do piątku, aż do wyczerpania miejsc.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie Niezależnego Zrzeszenia Studentów oraz bezpośrednio u organizatorów (lukasz.filipek@nzs-uw.pl)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.