Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4273 miejsce

Kim był chłopiec utopiony w cieszyńskim stawie?

 • Źródło: Polska
 • Data dodania: 2010-03-22 12:46

Dzisiaj wieczorem powinny być znane wyniki sekcji zwłok małego chłopca, który został wyłowiony ze stawu na peryferiach Cieszyna. Policjanci nadal próbują ustalić tożsamość chłopca jak i przyczynę śmierci.

Zwłoki chłopczyka znaleziono w stawie przy ul. Wiślańskiej / Fot. (© Mat. Pras. Policji)Pływające w stawie zwłoki dziecka zauważyli w piątek po południu dwaj przechodzący w pobliżu chłopcy. Powiadomili rodziców, a ci - policję. Ciało z wody wyłowili policjanci i strażacy.

Kilkadziesiąt zgłoszeń od osób, które rozpoznały chłopca
Ostatnie doniesienia o tragicznie zmarłym chłopcu

Zwłoki dziecka, prawdopodobnie 3- lub 4-letniego chłopczyka, znaleziono w stawie hodowlanym na tzw. Gułdowach, peryferiach Cieszyna - potwierdził w sobotę Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy cieszyńskiej policji. Na razie nie wiadomo, czyje to dziecko, ani jak znalazło się w stawie. Na dziś zaplanowano sekcję zwłok.

Makabrycznego odkrycia zwłok dokonało dwóch chłopców przechodzących obok stawu Mewa, przy ul. Wiślańskiej na peryferiach miasta. Szybko zaalarmowali swoich rodziców, a ci policję. Przy pomocy strażaków zwłoki dziecka zostały wyciągnięte ze stawu. Według nieoficjalnych informacji mogły znajdować się tam nawet kilka dni.

- Sprawdziliśmy nasze i czeskie bazy danych. Nigdzie nie ma informacji o trwających poszukiwaniach takiego dziecka. Na razie nie znamy jego tożsamości. Rozpytujemy okolicznych mieszkańców - przyznaje Ireneusz Brachaczek.

Chłopczyk, z wyglądu około 3- lub 4-letni (ok. 100 cm wzrostu), był szczupłej budowy ciała, miał krótkie blond włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w czerwoną kurtkę ortalionową ocieploną polarem. Miał też szary sweterek typu polo w poprzeczne paski biało-czerwone, ciemne spodnie z bocznymi kieszeni tzw. bojówki i niebieskie rajtuzy. Ubraną miał także biało-niebieską czapkę z włóczki i niebiesko-czerwone rękawiczki.

Cieszyńscy policjanci proszą wszystkie osoby, które cokolwiek wiedzą na temat zaginięcia podobnego dziecka lub mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, o kontakt z nimi pod numerem telefonu 33 851-62-55 lub z najbliższą jednostką policji (tel. 997 lub 112).

W ZAŁĄCZONYCH DO MATERIAŁU PLIKACH ZOBACZ ZDJĘCIA ODZIEŻY CHŁOPCA. JEŚLI JE ROZPOZNAJESZ, DAJ ZNAĆ POLICJI
W ZAŁĄCZONYCH DO MATERIAŁU PLIKACH ZOBACZ ZDJĘCIA ODZIEŻY CHŁOPCA. JEŚLI JE ROZPOZNAJESZ, DAJ ZNAĆ POLICJI / Fot. Materiały policjiW ZAŁĄCZONYCH DO MATERIAŁU PLIKACH ZOBACZ ZDJĘCIA ODZIEŻY CHŁOPCA. JEŚLI JE ROZPOZNAJESZ, DAJ ZNAĆ POLICJI / Fot. Materiały policjiW ZAŁĄCZONYCH DO MATERIAŁU PLIKACH ZOBACZ ZDJĘCIA ODZIEŻY CHŁOPCA. JEŚLI JE ROZPOZNAJESZ, DAJ ZNAĆ POLICJI / Fot. Materiały policji

Polska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

arek kiwak
 • arek kiwak
 • 24.04.2011 21:19

zabic i spalic

Komentarz został ukrytyrozwiń
pela
 • pela
 • 21.01.2011 20:11

ja mysle ze to dziecko moglo byc z ukrainy moze

Komentarz został ukrytyrozwiń
sandra kalinowska
 • sandra kalinowska
 • 14.12.2010 15:39

policja ..... żal mi ich dla nich to sie nie liczy przecież to nie ich dziecko !!!! ofiary losu !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
sandra kalinowska
 • sandra kalinowska
 • 14.12.2010 15:36

dla osoby ( osob) ktore to zrobiły powinna byc kara śmierci !!!! nie żal mi takich zwyrodnialców !!! na kszesło z nimi !!! albo spalić !!!!! nie ma taki8ej skaLI OCENY JAK DUŻA JEST MOJA NIE NAWIŚĆ DO TAKICH LUDZI !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Monika
 • Monika
 • 09.11.2010 00:45

Policja powinna szukać matki, która wyjechała zagranicę w ostatnim czasie. To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. W kraju jej nie ma, bo każdy by zauważył zniknięcie dziecka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę tego zrozumieć, jak rodzice lub opiekunowie mogą nie wiedzieć, że ich dziecko zaginęło?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.